Originální dárek pro švagrovou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lamátko
Závislačka 2529 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 17:15
Originální dárek pro švagrovou

Holky poraďte dárek pro švagrovou 41 let, máme hezké vztahy a chtěla bych něco originalního, co by jí udělalo radost :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Prof. Farnsworth
Kelišová 5307 příspěvků 01.10.18 17:26

Pokud ji nemáš ráda tak třeba dřevěná truhlička :mrgreen:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 01.10.18 17:31

Já teď dostala unikovou hru :palec:

Lamátko
Závislačka 2529 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 17:33

Mám jí ráda právě

Lamátko
Závislačka 2529 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 17:34

Úniková hra by ji nezaujala

Prof. Farnsworth
Kelišová 5307 příspěvků 01.10.18 17:36
@Kskaja píše:
Já teď dostala unikovou hru :palec:

Z dřevěný truhličky? :mrgreen:

Lalelale
Závislačka 2702 příspěvků 01.10.18 17:38

@Lamátko jaké má zájmy? Je to spíš dáma, nebo nadšená zahradnice…? Mně by udělala radost květina a třeba řetízek nebo náramek. Naopak by mě vůbec nepotěšily všemožné zážitky jako let balonem atd. Záleží na člověku.

divine woman
Echt Kelišová 9140 příspěvků 01.10.18 17:41

Lístky na koncert, dobrá kniha, wellness a diamantem mě také nikdo neurazí.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 01.10.18 17:42

Co kabelka? Dávala jsem teď svoji svagrove a úspěch ;)

35ja
Kecalka 402 příspěvků 01.10.18 17:49

Také by mě potěšil řetízek, náramek,oblíbená vůně, svíčka, sprchové gely, hezké povlečení

terien
Echt Kelišová 8463 příspěvků 01.10.18 18:10

Tak záleží co se jí líbí a baví a taky na tvých finančních možnostech. Mě by potěšila masáž, parfém, hodinky, wellness ať už s manželem nebo s kámoškou, divadlo, kino, kabelka jak už tu padlo, ale tu bych si musela vybrat sama, miluju šátky na krk, náušnice, … Je toho spousta.

Peta02
Kecalka 385 příspěvků 01.10.18 18:24

Pro švagrovou většinou kupuju kosmetiku, třeba Rituals, knížky, voňavé svíčky, ještě jsme taky kupovali luxusní hrnecky na kávu, proste něco co vím, ze ji udělá radost ale sama si to nekoupí. Záleží ale na tom, jaká je tvá svagrova a v jaké hodnotě si dárky dáváte.

munchkin
Kelišová 7178 příspěvků 01.10.18 18:31

Já všechny ženský okolo obdarovala tímhle: :-)
nožík Victorinox

mají různé barevné varianty…
je to všechno super ostré.. nožík, nůžky.. je tam skvělá pinzeta a i párátko.. mám ho furt v kabelce a bez něj už nevyrážím :-)
tchýně ho má na klíčích :-)

Příspěvek upraven 01.10.18 v 18:34

PenelopaW
Kecalka 430 příspěvků 4 inzeráty 01.10.18 18:33

Osobně mám ráda „osobní dárky“, který mi třeba vymyslela kolegyně k 30tinám. Udělala mi album, kam sehnala fotky školky, do které jsem v Ústí nad Labem chodila, mojí základky, vysoké školy, baráku, kde jsem tehdy bydlela… Ke každé z těch životních etap pak dala drobný dáreček - ke školce malého medvídka, k ZŠ kapesníček se šmouly apod. S ohledem na to, že švagrová nebude mít jubileum, bych vyšla z toho, jaké má zájmy a udělala třeba podobný balíček na téma jejích zájmů, zálib apod. Stačí drobnost, ale s vysvětlující legendou, která dokáže, žes o tom přemýšlela a dala si s tím záležet. Pak je možnost dát podobný balíček v žertovném tónu - to jsme vyrobily kamarádce na svatbu, kam jsme daly vlastnoručně vyrobenou kámasútru s namalovanými (velmi slušnými) obrázky z internetu, ale nalepenými hlavami jí i ženicha + napsali jsme k tomu nějaké hlášky, k tomu jsme jí dali malé šampaňské, noční košilku, krajkovou masku přes oči apod. s tím, že to měl být balíček na povzbuzení o svatební noci. Ale ne každý je vysazený na hanbaté dárky a kdyby v tomhle případě nešlo o svatbu, asi bychom tam odvážné s ostatními holkami nebyly.

PenelopaW
Kecalka 430 příspěvků 4 inzeráty 01.10.18 18:33

Jinak jak píšou ostatní - zjistit si, co má ráda, kde třeba ráda nakupuje, koupit jí poukaz, kosmetiku, voňavku, kterou by si sama jinak nepořídila…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >