Reklama

Originální dárek pro švagrovou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 2 inzeráty 01.10.18 17:15
Originální dárek pro švagrovou

Holky poraďte dárek pro švagrovou 41 let, máme hezké vztahy a chtěla bych něco originalního, co by jí udělalo radost :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineProf. Farnsworth
Závislačka 4457 příspěvků 01.10.18 17:26

Pokud ji nemáš ráda tak třeba dřevěná truhlička :mrgreen:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 01.10.18 17:31

Já teď dostala unikovou hru :palec:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 2 inzeráty 01.10.18 17:33

Mám jí ráda právě

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 2 inzeráty 01.10.18 17:34

Úniková hra by ji nezaujala

Uživatel je onlineProf. Farnsworth
Závislačka 4457 příspěvků 01.10.18 17:36
@Kskaja píše:
Já teď dostala unikovou hru :palec:

Z dřevěný truhličky? :mrgreen:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 01.10.18 17:38

@Lamátko jaké má zájmy? Je to spíš dáma, nebo nadšená zahradnice…? Mně by udělala radost květina a třeba řetízek nebo náramek. Naopak by mě vůbec nepotěšily všemožné zážitky jako let balonem atd. Záleží na člověku.

divine woman
Echt Kelišová 8427 příspěvků 01.10.18 17:41

Lístky na koncert, dobrá kniha, wellness a diamantem mě také nikdo neurazí.

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 01.10.18 17:42

Co kabelka? Dávala jsem teď svoji svagrove a úspěch ;)

35ja
Kecalka 402 příspěvků 01.10.18 17:49

Také by mě potěšil řetízek, náramek,oblíbená vůně, svíčka, sprchové gely, hezké povlečení

terien
Echt Kelišová 7699 příspěvků 01.10.18 18:10

Tak záleží co se jí líbí a baví a taky na tvých finančních možnostech. Mě by potěšila masáž, parfém, hodinky, wellness ať už s manželem nebo s kámoškou, divadlo, kino, kabelka jak už tu padlo, ale tu bych si musela vybrat sama, miluju šátky na krk, náušnice, … Je toho spousta.

Peta02
Kecalka 339 příspěvků 01.10.18 18:24

Pro švagrovou většinou kupuju kosmetiku, třeba Rituals, knížky, voňavé svíčky, ještě jsme taky kupovali luxusní hrnecky na kávu, proste něco co vím, ze ji udělá radost ale sama si to nekoupí. Záleží ale na tom, jaká je tvá svagrova a v jaké hodnotě si dárky dáváte.

munchkin
Kelišová 7168 příspěvků 01.10.18 18:31

Já všechny ženský okolo obdarovala tímhle: :-)
nožík Victorinox

mají různé barevné varianty…
je to všechno super ostré.. nožík, nůžky.. je tam skvělá pinzeta a i párátko.. mám ho furt v kabelce a bez něj už nevyrážím :-)
tchýně ho má na klíčích :-)

Příspěvek upraven 01.10.18 v 18:34

PenelopaW
Kecalka 406 příspěvků 4 inzeráty 01.10.18 18:33

Osobně mám ráda „osobní dárky“, který mi třeba vymyslela kolegyně k 30tinám. Udělala mi album, kam sehnala fotky školky, do které jsem v Ústí nad Labem chodila, mojí základky, vysoké školy, baráku, kde jsem tehdy bydlela… Ke každé z těch životních etap pak dala drobný dáreček - ke školce malého medvídka, k ZŠ kapesníček se šmouly apod. S ohledem na to, že švagrová nebude mít jubileum, bych vyšla z toho, jaké má zájmy a udělala třeba podobný balíček na téma jejích zájmů, zálib apod. Stačí drobnost, ale s vysvětlující legendou, která dokáže, žes o tom přemýšlela a dala si s tím záležet. Pak je možnost dát podobný balíček v žertovném tónu - to jsme vyrobily kamarádce na svatbu, kam jsme daly vlastnoručně vyrobenou kámasútru s namalovanými (velmi slušnými) obrázky z internetu, ale nalepenými hlavami jí i ženicha + napsali jsme k tomu nějaké hlášky, k tomu jsme jí dali malé šampaňské, noční košilku, krajkovou masku přes oči apod. s tím, že to měl být balíček na povzbuzení o svatební noci. Ale ne každý je vysazený na hanbaté dárky a kdyby v tomhle případě nešlo o svatbu, asi bychom tam odvážné s ostatními holkami nebyly.

PenelopaW
Kecalka 406 příspěvků 4 inzeráty 01.10.18 18:33

Jinak jak píšou ostatní - zjistit si, co má ráda, kde třeba ráda nakupuje, koupit jí poukaz, kosmetiku, voňavku, kterou by si sama jinak nepořídila…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >