Originální kožený pásek Gucci? Prosím o radu

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13652
11.1.22 17:19

Originální kožený pásek Gucci? Prosím o radu

Ahoj všem. Mohla bych vás poprosit o radu nebo váš názor? Dostal se ke mě kožený pásek Gucci ale potřebovala bych vědět jestli to může být opravdu originál.
Přikládám foto.
A také jestli máte představu, za kolik bych ho mohla kdyžtak prodat v případ, že by pravý byl.
Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6699
11.1.22 17:42

Nevím za kolik to prodat, tohle má pro mě cenu cesty k odpadkovému koši, kam bych to vyhodil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
11.1.22 17:44

Vypadá pravě( z fotky toho ale moc nepoznáme), nový se prodává za cca 450 euro, tak za 100-200 euro byste ho mohla prodat. Většinou ale k tomu lidé požadují potvrzení o pravosti, které bývá u těchto dražších předmětů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9532
11.1.22 17:48
@panenka87 píše:
Ahoj všem. Mohla bych vás poprosit o radu nebo váš názor? Dostal se ke mě kožený pásek Gucci ale potřebovala bych vědět jestli to může být opravdu originál.
Přikládám foto.
A také jestli máte představu, za kolik bych ho mohla kdyžtak prodat v případ, že by pravý byl.
Díky :)
Část 2 bod 5 - u sériového čísla začínajícího 1212 se prý jedná obvykle o fake:
https://www.wikihow.com/…e-Gucci-Belt
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
11.1.22 17:57

Mám podobný (akorát můj je tuším širší), podle mě pravý není, protože všechny pásky Gucci Marmont byly černé i zevnitř, a tady je vnitřní strana přírodní. Zkus si to zkontrolovat skrz sériové číslo, nebo se poradit přímo v obchodě Gucci (můžeš jim říct, žes ho třeba dostala, ale bojíš se, že je to fake a neoriginály odmítáš nosit).
Pokud by byl pravý, tak skvělá platforma na prodej je Vestiaire Collective, takový mezinárodní Vinted luxusního zboží, podle mě za 100EUR+ by byl prodatelný, v případě, že by šlo tedy o originál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11902
11.1.22 18:02

Už jenom podle těch stehů, který sem tam lítají, tak bych vsadil na fake.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13652
11.1.22 18:29
@Zumpa píše:
Nevím za kolik to prodat, tohle má pro mě cenu cesty k odpadkovému koši, kam bych to vyhodil.

Pro mě taky..ale když by z toho mohla být nějaká kačka, tak proč ne? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13652
11.1.22 18:31
@meduzza píše: Část 2 bod 5 - u sériového čísla začínajícího 1212 se prý jedná obvykle o fake:
https://www.wikihow.com/…e-Gucci-Belt

Super, díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13652
11.1.22 18:31
@Cenarius píše:
Už jenom podle těch stehů, který sem tam lítají, tak bych vsadil na fake.

Ok, diky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13652
11.1.22 18:32
@Proseccová píše:
Mám podobný (akorát můj je tuším širší), podle mě pravý není, protože všechny pásky Gucci Marmont byly černé i zevnitř, a tady je vnitřní strana přírodní. Zkus si to zkontrolovat skrz sériové číslo, nebo se poradit přímo v obchodě Gucci (můžeš jim říct, žes ho třeba dostala, ale bojíš se, že je to fake a neoriginály odmítáš nosit).
Pokud by byl pravý, tak skvělá platforma na prodej je Vestiaire Collective, takový mezinárodní Vinted luxusního zboží, podle mě za 100EUR+ by byl prodatelný, v případě, že by šlo tedy o originál.

Super, děkuji za informace :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13652
11.1.22 18:37

Všem moc děkuji, na 99,9 procent je to fake :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.22 14:50

Myslím, že pásek pravý není kvůli sponě kdy GG znak bývá trošičku jiný, ale možná to tak jen vypadá na fotce, ale i sériové číslo pásku se mi zdá až moc vyryté a Gucci ho má jemněji značené na páscích. Zkusila bych zajít pro jistotu do Luxury Bags pro ověření pravosti a tam vám mohou zajistit i certifikát pravosti pro případný prodej pásku. Také rovnou i přes ně jde pásek prodat. Cena pásku je teď okolo 380 euro a klidně ho prodáte i za 300 tedy okolo 7500 až 8000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
14.1.22 14:58

@neznamaznama za 300 nevím, možná při velikém štěstí… navíc jak Luxury Bags, tak Vestiaire Collective si berou za zprostředkování provizi. Co jsem koukala na VC, tak reálných je cca 40 % ceny, jestliže byl pásek-originál nošený, už nejsou tak v kurzu a nabídka o dost převyšuje poptávku.
Dobře se prodávají buď investiční kusy (tam se dá na prodeji i dost vydělat v případě pouze skladovaných věcí) jako kabelky Chanel (Timeless a 2.55) nebo Hermès (Birkin, Kelly, Constance) nebo šperky a hodinky nebo trendy věci, co jsou hodně v kurzu (tam se prodává za relativně vysoké ceny ve srovnání s butikovými).
Další šance na zvýšení ceny je kompletní balení (taška, dustbag) a produkt nový nebo vynesený třeba jen jednou, dvakrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat