ORL Jindřichův Hradec nebo České Budějovice

102
26.5.16 11:40

ORL JH nebo ČB

Ahoj maminky mám na vás prosbičku, ráda bych si zjistila jaké máte zkušenosti s ORL ať už v JIndřichově Hradci či v Českých Budějovicích. S dcerou 3rokyt na vyndavání nosních mandlí a lsyšela jsem, že v JH je mnohem lepší přistup a personál. Jaké zkušenosti máte vy? Děkuji předem moc za příspěvky…hlavně zdravé děti maminky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1292
26.5.16 12:19

Ja byla ale je to uz 5 let zpatky. Dceri tehdy byly 3 a v cb mi rekli, ze mi nezaruci, ze budou mit na detskym volno, takze bych musela byt na jinem oddeleni. Zamluvit dopredu to neslo, takze jsem cb zavrhla. Zvolila jsem Tabor a spokojenost. Jeden den rano jsme sly na prijem a pustili nas domu. Druhy den rano na operaci a vecer domu, takze to bylo bez spani v nemocnicim v cb to bylo dokonce snad 2 noci. Kamaradka byla v JH, spali tam 1 noc a jeste jim srazili postele k sobe, vsichni byli super, ochotni.
Za me tedy JH nebo Ta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
26.5.16 12:26
@sophije píše:
Ahoj maminky mám na vás prosbičku, ráda bych si zjistila jaké máte zkušenosti s ORL ať už v JIndřichově Hradci či v Českých Budějovicích. S dcerou 3rokyt na vyndavání nosních mandlí a lsyšela jsem, že v JH je mnohem lepší přistup a personál. Jaké zkušenosti máte vy? Děkuji předem moc za příspěvky…hlavně zdravé děti maminky

jedine JH uz jsme tam bylo tolikrat a nejela bych jinam zrovna před 14 dnama jsme se vratili z mandli a vyndani usnich trubicek ;) čm mi nedoporučila ani ORl Zahradnikova :jazyk: ta pece se neda srovnat a ty moznosti JH versus CB nebe a dudy ;)

• Citovat
  • Upravit
102
26.5.16 12:40

Hm, tak jste mi jen potvrdily co jsem si myslela, děkuji…bohuzel jsem volala do JH a tam mi rekli, že nejdříve nás vezmou až za 2 měsíce. Což je dost pozdě, takže mi stejně nezbývá nic jiného než čb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1292
26.5.16 12:45

Zkus jeste ten tabor, tam byly cekaci lhuty nejkratsi. V cb byla dost dlouha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
26.5.16 12:46
@sophije píše:
Hm, tak jste mi jen potvrdily co jsem si myslela, děkuji…bohuzel jsem volala do JH a tam mi rekli, že nejdříve nás vezmou až za 2 měsíce. Což je dost pozdě, takže mi stejně nezbývá nic jiného než čb.

a s cim tam jdete? V Cb je to mazec :? edit uz jsem to poradne precetla, ze mandle :-)

• Citovat
  • Upravit
JayLee
26.5.16 12:49
@Lucmína píše:
Zkus jeste ten tabor, tam byly cekaci lhuty nejkratsi. V cb byla dost dlouha.

dost dlouha ale ta pece tam :pocitac: nejde byt s prckem na sale a hnedka na pokoji po nem a spat v noci stylem ze si srazite dve postele a ani tam není zadny klid :nevim: v JH jak prijedes oblecena tak si ani prcka nemusíš prevlect doneses si ho na sal tam ti ho uspi za 20 min privezou na pokoj ty cekas v predsali pak jdes taky na pokoj a uz si prcka sefujes sama ;) a když je vse ok tak te pusti domu i ten den ;) ale všichni hrozne moc prijemny a ochotny a ten klid na tom oddeleni :hug: o jidle nemluve jako vyborny ;) herna tam je sal krasnej pokoje novy všechno hezky cisty tv taky jako malej se nechtělo ani pak domu :lol: a na pokoji jsme byly sami ;)

• Citovat
  • Upravit
2289
26.5.16 13:44

Taky doporučuji JH, byla jsem tam dvakrát, ještě ve starých prostorech a i tak paráda, všichni příjemní, na děti připravení. Kolegyně jde na mandli s dcerou, volala do ČB - nelze tam být s dítětem, takže taky jede do JH… Chybu rozhodně neudělá :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.18 21:15

@kakusak
Dobrý den..
Čeká nas operace nosni mande u syna. Jdeme do J. Hradce. objednání jsme na konec zari, a to bude malemu 2,5. Chtela jsem se zeptat, jak to probíhá pri tom příjmu? Mame tam. být v 6:30. Jsme z Tábora, takze jeste nas bude cekat tak 45min cesta.. kolik tam rano prijimaji deti a jak rychle to jde? Nedovedu si vubec predstavit, ze syna probudim, odvezu a nedam mu ani napit a najist a jeste pokud tam budeme cekat.. z doktoru ma kvůli castym nemocem hruzu.. achjo.. vim ze samotny. zakrok bude rychle, ale bojim se toho pred a po..
Dekuji vsem za info Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.9.18 21:04

Nějaké nové zážitky z Orl J. H.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4687
1.9.18 21:42

Já jsem se rozhodovala kam s malým na ORL a po přístupu v ČB jsme jeli do Plzně,sice soukromý ale super přístup, takže za mě Plzeň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.9.18 09:43

A kolik bylo malému / malé když jste to dělali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4687
2.9.18 11:41

@kudrnata Bara Necelých 6 let :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.9.18 11:36

Orl Jindřichův Hradec

Zdravím. Včera byl syn 2,5 roku na vyndani nosní mandle v J. HRADCI. Relativně vše šlo rychle. Příjem, na pokoj, oblbovak v sirupu, na sál jsem šla s ním a byla tam než usnul(pro mě hrozně zážitek vidět jak oči v sloup, křeče do končetin, ale dle anesteziologie si tohle už nepamatuje) pak mě poslali na pokoj a za 30 min mi ho přinesli. Bohužel z třech operovanych děti měl ten náš nejhorší průběh probouzení. Dostal ještě čípek na zklidnění. Pak se mu podařilo na chvilku usnout. Odpoledne až na trochu bolestivy krk byl v pohodě. Personál hodnej a vstřícnej. Jen dnes ráno budíček v 6:15. Měření teploty, a rychle se zabalte a jděte na chodbu, máme další příjem. Takže syna budili tím, že z něj stáhli peřinu. Rozespali na chodbu, kde jsme i snidali. A už vozili další děti. No masakr, mají tam toho fakt hodně. Všem dalším detickam a rodičům přeji hodně sil při vyndavání mandlí. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
26.9.18 12:17
@kudrnata Bara píše:
Zdravím. Včera byl syn 2,5 roku na vyndani nosní mandle v J. HRADCI. Relativně vše šlo rychle. Příjem, na pokoj, oblbovak v sirupu, na sál jsem šla s ním a byla tam než usnul(pro mě hrozně zážitek vidět jak oči v sloup, křeče do končetin, ale dle anesteziologie si tohle už nepamatuje) pak mě poslali na pokoj a za 30 min mi ho přinesli. Bohužel z třech operovanych děti měl ten náš nejhorší průběh probouzení. Dostal ještě čípek na zklidnění. Pak se mu podařilo na chvilku usnout. Odpoledne až na trochu bolestivy krk byl v pohodě. Personál hodnej a vstřícnej. Jen dnes ráno budíček v 6:15. Měření teploty, a rychle se zabalte a jděte na chodbu, máme další příjem. Takže syna budili tím, že z něj stáhli peřinu. Rozespali na chodbu, kde jsme i snidali. A už vozili další děti. No masakr, mají tam toho fakt hodně. Všem dalším detickam a rodičům přeji hodně sil při vyndavání mandlí. :mavam:

Dobrý den , mrzí mne Vaše zkušenost s ranním vyhoštěním z nemocnice.
Dceři byli 2 roky když jsme tam byli, oblbovák ještě po staru vdechovala na sále maskou. Obrečela jsem to nekutečně.Malá ale byla statečná. Když mi ji přinesli ten řev byl hrozný, měla docela záchvaty při probouzení. Ale přístup personálu naprosto perfektní. Dokonce nás tam nechali až do 12hod dopoledne než pro nás partner přijel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama