Ornibel – jaké jsou vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Safira77
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 07.09.19 08:10
Ornibel, Vaše zkušenosti

????Dobrý den všem přeji, prosím Vás o Vaše zkušenosti ohledně NUVARINGU a nebo této novinky Ornibelu… Zajímá mě nežádoucí účinky, přibývá ní na váze, bolesti, špinění, apod…

Moc děkuji :srdce:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 09:17

Ahojky :) :mavam: mě tedy moc nevyhovoval. Předtím jsem několik let užívala klasické prášky, pak jsem chtěla něco setrnejsiho a přešla na nuvaring. Zavádění i vyndavani úplně bez problémů, nikdy se mi nestalo, že by vypadával nebo tak něco. Co se týče používání, bylo to super přeci jen na to nemusíš tolik myslet, jako na prášky :) během sexu jak kdy, záleželo na období cyklu, někdy jsme ho museli vyndat, někdy nebyl vůbec cítit :) takže toto byly plusy :mrgreen: ale, měla jsem velmi časté bolesti v podbřišku, několikrát jsem měla mykozu, která se pravidelně vracela, hodně mi to rozhazelo nálady a celkově psychiku, měla jsem velmi silný výtok. Ale určitě je to individuální :) :palec: takže po půl roce pouzivani jsem se na ha vyprdla úplně a cítím se skvěle :) :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 09:18

Jo a ještě tedy po nuvaringu jsem nepribrala ani deko, ale zhoršila se mi pleť :)

Safira77
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 07.09.19 09:37

Dobře, děkuji za Vaše zkušenosti ;) ;)

Lenka1863
Povídálka 11 příspěvků 07.09.19 10:17

@Safira77 já nuvaring pouzivam pres rok a pul, přešla jsem na něj z prášků protože jsem z nich měla migrény. Migrény zmizely a snima i všechny moje psychické problémy, často jsem totiz upadala do depresí a nevěděla jsem proč. Od doby co mam nuvaring psychicky se citim skvele, vytoky se nekdy objevi ale neni to nic drastickeho. Plet se mi jeste zlepsila a nic jsem nepribrala, ale to ani u prasku. Jedine co, tak posledni 3 mesice nemam moc naladu na sex, a neni to tim ze by me muj pritel sexualne nepritahoval nebo tak. Jen na to moc nemam naladu. Jestli je to spojené s nuvaringem nevím. Ale jinak mi kroužek vyhovuje celé 3 tydny o nem nevim, a ani pri sexu ho nevyndavame pritel ho prý necítí ( stane se to vyjimecne), a ja vubec ne.

Váš příspěvek
Reklama