Ortodoncie Královéhradecký kraj

6627
31.3.16 08:07

Ortodoncie Královéhradecký kraj

Potřebuji ortodontistu pro 12letého syna. Můžete mi, prosím, napsat Vaše zkušenosti s ortodontisty v Královéhradeckém kraji? Koho byste doporučili, koho naopak určitě ne, případně i přibližné ceny. Vím např. že MUDr. Hofman v Hradci Králové je velmi dobrý, ale také velmi drahý, a že k MUDr. Hofmanovi do Trutnova bych už v životě nešla.
Děkuji za Vaše zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

192
31.3.16 09:21

Je to o kus dál, ale doporučuje MUDr. Heřmánka v Jilemnici. Ceny ok, jednání a schopnosti fantastické. Je tam teda pořád narvano, ale stojí to za to. Teď už ordinuje i jeho syn, tak ten bude možná volnější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.16 09:48

@IvaB Dobry dotaz, take resim ortodoncii v Kralovehradeckem kraji, co jsem prochazela ruzne informace, zkusenosti ostatnich, tak nejlepsi je opravdu Hofman z HK, nicmene je strasne predrazeny, ty ceny jsou uplne nekde jinde nez u jinych ortodontistu. Byla jsem u nej pouze na prvni navsteve a srovnani zubu by me vyslo na cca 70 tisic!! malem mi spadla celist, tohle jsem vubec necekala, zuby nemam zas tolik krive, neni to skoro videt, chtela jsem to opravdu jen doladit k dokonalosti. Si ani neumim predstavit kolik by mi nauctoval v pripade vetsich problemu. Takze jsem to vzdala a hledam dal, budu rada kdyz nekdo nekoho doporuci.

• Nahlásit
  • Citovat
6627
31.3.16 11:07
@Anonymní píše:
@IvaB Dobry dotaz, take resim ortodoncii v Kralovehradeckem kraji, co jsem prochazela ruzne informace, zkusenosti ostatnich, tak nejlepsi je opravdu Hofman z HK, nicmene je strasne predrazeny, ty ceny jsou uplne nekde jinde nez u jinych ortodontistu. Byla jsem u nej pouze na prvni navsteve a srovnani zubu by me vyslo na cca 70 tisic!! malem mi spadla celist, tohle jsem vubec necekala, zuby nemam zas tolik krive, neni to skoro videt, chtela jsem to opravdu jen doladit k dokonalosti. Si ani neumim predstavit kolik by mi nauctoval v pripade vetsich problemu. Takze jsem to vzdala a hledam dal, budu rada kdyz nekdo nekoho doporuci.

Kamarádka k Hofmanovi do HK chodí i s dětmi a já jsem zírala už na částku 40 tisíc, kterou předběžně propočítal její dceři. To je prostě mimo mé finanční možnosti a ani nejsem ochotná vydat takovou částku za něco, co není životně důležité.
Jak se ale zdá, mnoha rad se zde bohužel nedočkáme :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.16 11:17

@IvaB Castka je to vysoka, navic mne prijde prehnane vyhodit tolik penez za rovnatka, rada si priplatim za kvalitni plombu na x let, ale u rovnatek na dva roky to povazuji za zbytecnost, zvlast kdyz vim, ze dost lidi nedalo ani polovinu a maji to take pekne srovnane.

• Nahlásit
  • Citovat
3169
31.3.16 11:20

Nás teď čeká první návštěva v Hořicích, tak můžu pak dát informaci. Bývala tam lékařka, která odešla na MD, má tam zástup a prý je i ta nová moc hodná a šikovná. Ale to zatím jen z doslechu, osobně povím víc za 14 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6627
31.3.16 11:24
@Anonymní píše:
@IvaB Castka je to vysoka, navic mne prijde prehnane vyhodit tolik penez za rovnatka, rada si priplatim za kvalitni plombu na x let, ale u rovnatek na dva roky to povazuji za zbytecnost, zvlast kdyz vim, ze dost lidi nedalo ani polovinu a maji to take pekne srovnane.

A nemáš tedy informace kde a u koho byli? Nebo to bylo mimo náš region?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6627
31.3.16 11:26
@bartoel1 píše:
Je to o kus dál, ale doporučuje MUDr. Heřmánka v Jilemnici. Ceny ok, jednání a schopnosti fantastické. Je tam teda pořád narvano, ale stojí to za to. Teď už ordinuje i jeho syn, tak ten bude možná volnější

Díky, na tohohle pana doktora jsem taky slyšela jen chválu. Trochu mě odrazuje to, že má narváno a jsou dlouhé čekací doby, ale ono to možná bude všude stejné :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6627
31.3.16 11:27
@KatkaX píše:
Nás teď čeká první návštěva v Hořicích, tak můžu pak dát informaci. Bývala tam lékařka, která odešla na MD, má tam zástup a prý je i ta nová moc hodná a šikovná. Ale to zatím jen z doslechu, osobně povím víc za 14 dní.

I Tobě děkuji za informaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.16 11:33

@IvaB To prave bylo uplne mimo region, ale pristi tyden jdu k zubari v HK, tak se ho poptam koho by mi doporucil. Je to zubarska kapacita a je v oboru dlouho, bude mit prehled, pak ti napisu.

• Nahlásit
  • Citovat
6627
31.3.16 11:34
@Anonymní píše:
@IvaB To prave bylo uplne mimo region, ale pristi tyden jdu k zubari v HK, tak se ho poptam koho by mi doporucil. Je to zubarska kapacita a je v oboru dlouho, bude mit prehled, pak ti napisu.

Tak jo, díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5708
31.3.16 11:53

V Hradci ještě doporučuji dr. Petr Havel a dr. Balský

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6627
31.3.16 19:06
@radka101 píše:
V Hradci ještě doporučuji dr. Petr Havel a dr. Balský

Děkuji za informaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6627
26.4.16 12:40

Nemáte někdo, prosím, aktuální info? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama