Ortodoncie Praha pro děti, doporučte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LK84
Nováček 1 příspěvek 14.01.19 18:02
Ortodoncie Praha pro děti, doporučte

Ahoj všem maminkám, jejichž děti nosí rovnátka. Mohly by jste mi prosím poradit dobrou Ortodencii v Praze? Mám 7.leté dítě, co má pokus, spodní čelist delší a bylo nám doporučeno navštívit ortodencii. Jsme že Říčan u Prahy, ale klidně dojedu do Prahy Děkuji všem :D :kytka:

Reakce:
Yasmina21
Kecalka 498 příspěvků 14.01.19 18:48

@LK84 Mohu doporučit MUDr. Vojtěcha Svobodu :palec: Za mě super!
 http://www.zusv.cz/index.php

harim
Kecalka 173 příspěvků 14.01.19 21:41

My chodíme k doktorce Kezvaharz - Praha Bořislavka - je cizinka, ale mluví dobře. Šikovná, rozumná a není drahá. (doporučena kamarádkou právě proto, že na Kladně jsou strašné ceny).

jepicetepice
Povídálka 11 příspěvků 14.01.19 21:57

MUDr. Roman Lampa v Hostivaři, jen nevím, jestli přijímá, už je to dost let, co jsem u něj byla. Zuby srovnal skvěle!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >