Ortoped Olomouc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katek78
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 31.10.18 18:30
Ortoped Olomouc

Prosím o tip na dobrého ortopeda v Olomouci.
Dcera má potíže s kotníkem, k tomu zřejmě skoliózu. Cca před měsícem jsme jednoho lékaře navštívili, diagnoza po půlminutovém prohmatání, kotník šetřit, když se to nezlepší, přijťe znova. Žádné další doporučení, vyšetření… Při dotazu na špatné držení těla (pohledem ze tří metrů) - no jo, má skoliozu, ať cvičí, cviky si najděte na netu.
Bolest kotníku se po pár dnech úlevy vrátila, bude třeba došetřit. Máte někdo tip na lékaře (Olomouc, případně Prostějov, Přerov)? Moc děkuji. K.

Reakce:

AlenaSu
Kecalka 400 příspěvků 31.10.18 20:10

Tak zavolejte nebo napiste email do fakultní nemocnice do Olomouce. Za mě je tam ortopedicka klinika vážně dobrá. Leci mi tam zápěstí po úraze (pred 7lety),kdy mi v jine nemocnici spackali lecbu. Jsou vstricni,posílají na vyšetření a berou vážně vše,co jim člověk řekne. Nezlehcuji zdravotní stav a snaží se. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >