Ortopedické vložky dětské - kde koupit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 14.01.17 17:46
Ortopedické vložky dětské - kde koupit

Prosím o radu ty z Vás, které již kupovaly dětem ortopedické vložky. Na pětileté prohlídce nám je doporučili z důvodu plochých nohou, máte nějaký tip, kde koupit? Díky

Reakce:

HankaHK
Závislačka 4409 příspěvků 50 inzerátů 14.01.17 17:58

Po prohlídce na ortopedii na předpis na míru vyrobené dítěti ve zdravotních potřebách v protetice

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 14.01.17 18:20

Objednávám tady http://www.ezdravotnicke-potreby.cz/…v-detske-044?…

Lidym
Ukecaná baba ;) 2278 příspěvků 3 inzeráty 14.01.17 18:23
@HankaHK píše:
Po prohlídce na ortopedii na předpis na míru vyrobené dítěti ve zdravotních potřebách v protetice

Taky tak.

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 14.01.17 18:50

@HankaHK @u763 @Lidym
Díky moc, já se ptala, zda máme jít na ortopedii, vím, že třeba ještě ve 3 letech ortopedi vložky nepíší, je brzy, ale v těch 5 už by mohli… nicméně mi řekli, že není třeba, ať koupíme ve zdr. potřebách. Obuv má být o číslo větší, aby se tam vložka vešla, nebo se v pohodě vejde do běžné velikosti obuvi?

Lidym
Ukecaná baba ;) 2278 příspěvků 3 inzeráty 14.01.17 18:56

@kadernice1 Mě poslala dětská z 3.leté prohlídky na ortopedii a hned vedla je nějaký Dr. co ty nohy změří a vložky dodá. Tak má syn vložky ve 3 letech.

HankaHK
Závislačka 4409 příspěvků 50 inzerátů 14.01.17 19:59

@kadernice1 tak syn měl po zhlédnutí ortopedem nejen ploché nohy, ale bylo potřeba vyrovnat i špatný sklon pat a po půl roce na další kontrole byla potřeba i podpatěnka, jelikož mu noha vyrostla nestejně a byla potřeba jedna vložka vyšší, aby vyrovnala délku té kratší nohy a nekřivila se páteř. Já bych trvala na té ortopedii, aby ho alespoň jednou zkontroloval ortoped na podometru, abys věděla jaký stupeň plochosti (jsou 3 stupně) má a příště už si můžeš koupit vložky dle toho.

Shari81
Kelišová 6018 příspěvků 14.01.17 21:26
@HankaHK píše:

taky tak…

Shari81
Kelišová 6018 příspěvků 14.01.17 21:28
@kadernice1 píše:
@HankaHK @u763 @Lidym
Díky moc, já se ptala, zda máme jít na ortopedii, vím, že třeba ještě ve 3 letech ortopedi vložky nepíší, je brzy, ale v těch 5 už by mohli… nicméně mi řekli, že není třeba, ať koupíme ve zdr. potřebách. Obuv má být o číslo větší, aby se tam vložka vešla, nebo se v pohodě vejde do běžné velikosti obuvi?

a to ti řekl kdo, že ortoped nenapíše vložky tříletému dítěti? Dcera má předepsané vložky od dvou let, na základě otisku jí je vyrobili na míru v protetice

kubikova
Kecalka 233 příspěvků 14.01.17 21:41

Synovi jsem na základě doporučení ortopedky kupovala vložky ING ve zdravotnickych potrebach asi od 3 let. Zlepšení žádné. Az jsem v 5 zmenila doktora a ten syna hned poslal na otisky na vložky na míru. Řikal, ze vlozky ze zdravotních potreb jsou na nic. Kazda noha potřebuje svoji vlozku. Po pul roce s vlozkou na miru, bylo videt zlepseni.

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 14.01.17 22:27
@Shari81 píše:
a to ti řekl kdo, že ortoped nenapíše vložky tříletému dítěti? Dcera má předepsané vložky od dvou let, na základě otisku jí je vyrobili na míru v protetice
Řekl mi to tehdy jeden primář dětské orto z Motola, že je na to ve třech letech brzo…jiná ortopedka mi je doporučila, ale on o tom nechtěl v tomto věku ani slyšet, když jsem se ho ptala…

Příspěvek upraven 14.01.17 v 22:31

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 14.01.17 22:29

Moc díky za Vaše info, myyslela jsem, že prostě jen koupím nějaké vložky, ale po Vašich zkušenostech to raději budu ještě konzultovat s kamarádem-ortopedem, jestli by ty vložky na míru nebyly lepší…

Shari81
Kelišová 6018 příspěvků 15.01.17 10:37

@kadernice1 tak ono i záleží, jakou vadu nožičky má..dcera je má předepsané z důvodu VVV…chce to konzultaci s odborníkem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >