Reklama

Ortopedické vložky dětské - kde koupit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 14.01.17 17:46
Ortopedické vložky dětské - kde koupit

Prosím o radu ty z Vás, které již kupovaly dětem ortopedické vložky. Na pětileté prohlídce nám je doporučili z důvodu plochých nohou, máte nějaký tip, kde koupit? Díky

Reklama

Reakce:

HankaHK
Závislačka 4395 příspěvků 57 inzerátů 14.01.17 17:58

Po prohlídce na ortopedii na předpis na míru vyrobené dítěti ve zdravotních potřebách v protetice

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 14.01.17 18:20

Objednávám tady http://www.ezdravotnicke-potreby.cz/…v-detske-044?…

Lidym
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 3 inzeráty 14.01.17 18:23
@HankaHK píše:
Po prohlídce na ortopedii na předpis na míru vyrobené dítěti ve zdravotních potřebách v protetice

Taky tak.

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 14.01.17 18:50

@HankaHK @u763 @Lidym
Díky moc, já se ptala, zda máme jít na ortopedii, vím, že třeba ještě ve 3 letech ortopedi vložky nepíší, je brzy, ale v těch 5 už by mohli… nicméně mi řekli, že není třeba, ať koupíme ve zdr. potřebách. Obuv má být o číslo větší, aby se tam vložka vešla, nebo se v pohodě vejde do běžné velikosti obuvi?

Lidym
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 3 inzeráty 14.01.17 18:56

@kadernice1 Mě poslala dětská z 3.leté prohlídky na ortopedii a hned vedla je nějaký Dr. co ty nohy změří a vložky dodá. Tak má syn vložky ve 3 letech.

HankaHK
Závislačka 4395 příspěvků 57 inzerátů 14.01.17 19:59

@kadernice1 tak syn měl po zhlédnutí ortopedem nejen ploché nohy, ale bylo potřeba vyrovnat i špatný sklon pat a po půl roce na další kontrole byla potřeba i podpatěnka, jelikož mu noha vyrostla nestejně a byla potřeba jedna vložka vyšší, aby vyrovnala délku té kratší nohy a nekřivila se páteř. Já bych trvala na té ortopedii, aby ho alespoň jednou zkontroloval ortoped na podometru, abys věděla jaký stupeň plochosti (jsou 3 stupně) má a příště už si můžeš koupit vložky dle toho.

Shari81
Kelišová 5994 příspěvků 2 inzeráty 14.01.17 21:26
@HankaHK píše:

taky tak…

Shari81
Kelišová 5994 příspěvků 2 inzeráty 14.01.17 21:28
@kadernice1 píše:
@HankaHK @u763 @Lidym
Díky moc, já se ptala, zda máme jít na ortopedii, vím, že třeba ještě ve 3 letech ortopedi vložky nepíší, je brzy, ale v těch 5 už by mohli… nicméně mi řekli, že není třeba, ať koupíme ve zdr. potřebách. Obuv má být o číslo větší, aby se tam vložka vešla, nebo se v pohodě vejde do běžné velikosti obuvi?

a to ti řekl kdo, že ortoped nenapíše vložky tříletému dítěti? Dcera má předepsané vložky od dvou let, na základě otisku jí je vyrobili na míru v protetice

kubikova
Kecalka 233 příspěvků 14.01.17 21:41

Synovi jsem na základě doporučení ortopedky kupovala vložky ING ve zdravotnickych potrebach asi od 3 let. Zlepšení žádné. Az jsem v 5 zmenila doktora a ten syna hned poslal na otisky na vložky na míru. Řikal, ze vlozky ze zdravotních potreb jsou na nic. Kazda noha potřebuje svoji vlozku. Po pul roce s vlozkou na miru, bylo videt zlepseni.

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 14.01.17 22:27
@Shari81 píše:
a to ti řekl kdo, že ortoped nenapíše vložky tříletému dítěti? Dcera má předepsané vložky od dvou let, na základě otisku jí je vyrobili na míru v protetice
Řekl mi to tehdy jeden primář dětské orto z Motola, že je na to ve třech letech brzo…jiná ortopedka mi je doporučila, ale on o tom nechtěl v tomto věku ani slyšet, když jsem se ho ptala…

Příspěvek upraven 14.01.17 v 22:31

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 14.01.17 22:29

Moc díky za Vaše info, myyslela jsem, že prostě jen koupím nějaké vložky, ale po Vašich zkušenostech to raději budu ještě konzultovat s kamarádem-ortopedem, jestli by ty vložky na míru nebyly lepší…

Shari81
Kelišová 5994 příspěvků 2 inzeráty 15.01.17 10:37

@kadernice1 tak ono i záleží, jakou vadu nožičky má..dcera je má předepsané z důvodu VVV…chce to konzultaci s odborníkem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama