Ortopedicke vložky na míru Praha

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2739
26.10.21 18:48

Ortopedicke vlozky na miru Praha

Prosim mate nekdo nejakou zkusenost, kam pro ne vyrazit, jsk dlouho trva vyroba, jsk se pohybuji ceny atd? Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1083
26.10.21 18:51

Nevim, jestli ti udelaj bez zadanky. Ale dcerce nechavam delat v poliklinice na proseku. Mame zadanku od ortopeda vzdycky. Jedny na zadanku platim 300, dalsi 500. Vyzvedavame vzdy za 14 dni :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
26.10.21 18:55

@TeSudička Diky! Mne prave poslala nase rhb mudr do specialky, ne ze ne, ale rekli mi cenu 750-1500,– s tim ze dr napsala 2× vlozky na rok a v obchode mi rekli ze na pojistovnu jen jedny a druhe musim zaplatit, a ze se ceka mesic. Prosimte, jak dlouho trva mereni nohou (nebo jak to nazvat), a na co delas dvoje vlozky, do kterych bot je davas? Ja premyslim ze bych dala do skolky do backurek plus do venkovnich bot, doma syn chodi naboso…nestihla jsem vsechno pobrat, dostali jsme i cviky a kde co, a nechci dr otravovat po telefonu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
26.10.21 20:05

@Helca83 jjj, jedny jsou s doplatkem na pojistovnu. Dvoje beru, aby mela dcera do backurek a do bot na ven, abysme to nemuseli porad jak tydyti prehazovat. Mereni nohou je za chvilicku, jen se zuje a na boso se projde po takovy podlozce, nezabere to ani 5 minut. A mela by teda chodit porad v botickach s pevnou patou+ty vlozky do toho, aby se ji ty nozicky srovnaly :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
26.10.21 20:07

@Helca83 jo a pak boty doporucuji kupovat vyhradne s vlozkama a zjistovat, sly vyndat ty puvodni a aby se tam vesla ta ortopedicka. U nejakych bot ta original vyndat nejde a to je prusvih - tu ortopedickou tam teda zvladnes dat, ale mrnous uz je v tech botech uplne nacpanej a vsude to tlaci :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
26.10.21 20:31

@TeSudička diky za tipy!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
26.10.21 20:32

@Helca83 za nic :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
177
26.10.21 20:35

Ahoj, řeším podobný problém sama se sebou. Můžete mi prosím poradit jak teda podstupovat? Najít ortopeda a chtít teda žádanku? nebude mi cpat nějaké rehabilitace? :) Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat