Osamělá maminka hledá jinou osamělou maminku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19
9.11.21 00:18

Osamělá maminka hledá jinou osamělou maminku

Ahoj maminky,
Predem se omlouvam za sloh, ale kratce ma situace popsat uplne nejde.
Jsem maminka 3 leteho chlapecka a ac jsem si myslela, ze cim bude syn starsi tim bude vse lepsi, tak se tak nedeje. Zasadni problem, jak uz to tak byva, je partner, bohuzel jsem pro sveho syna nevybrala uplne idealniho tatu a strasne si to vycitam. Otehotnela jsem na zacatku vztahu a bohuzel uz v tehotenstvi zjistila, ze jsem udelala osudovou chybu. Krome jeho chovani, ktere je casto dost cholericke az se ho ja i syn bojime je tu i to, ze jsem se kvuli nemu musela odstěhovat z Prahy a ziji ted na vesnici, kde to nemam rada a jsem tu uplne sama. Posledni dny nedelam nic jineho nez ze brecim, protoze mi prijde, ze jsem posledni tri roky spis prezivala, ale nezila. Navic z neustaleho stresu se mi vytvorily psychicke problemy-nejspis uzkosti a vytvoril strasny ekzem, na který jsem nikdy netrpela- ale kdyz boli duse ukaze se to dost casto i na povrchu:/…Doufala jsem, ze se to zlepsi az maly nastoupi do skolky a já zacnu pracovat, ale maly je ze skolky neustale nemocny a ja tak misto nove prace prodlouzila materskou na 4 roky ac velmi nerada. Chybí mi nekdo blizky, nekdo s kym bych si mohla popovidat a kdo by na tom byl podobne a proto zkousim tuto diskuzi. Pokud jsi na tom stejne ci podobne a pomohlo by Ti si o tom popovidat budu moc rada za zpravu nebo komentar:) M. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1396
9.11.21 07:13

Ahoj.
Já teda manžela mám, ale na výchovu jsem stejně převážně sama. To samé různé výlety atd. Manžel na to moc není, navíc je docela zaneprazdneny, dostavujeme barák atd.
Odkud jsi, někde z okoli Prahy?
Já jsem od Prahy směrem na Kladno, tak kdybys byla někde poblíž, můžeme vyrážet společně. Dcera má 5 let a ještě mám 3 měsíční miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
14.11.21 23:20

@Deneriss
Ahojky:) ja to napsala asi trochu krkolome ja take s otcem ditete stale ziji jen uz jaksi nechci:/ moc dekuji za komentar:) a teda obdivuji te, ja mit dve deti a manzela, co se na vychove nepodili, tak to by me uz nekam opravdu odvezli:/…ja bydlim bohuzel na opacne strane:/ smer a okoli Říčany:( Ale moc ti dekuji za nabidku:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
14.11.21 23:25

Jeste me tak napada..kdyby se tu nahodou objevila maminka prave z okoli Rican nebo spise Úval a rada by nasla novou kamaradku at uz na psani ci setkavani spolecne s detmi budu moc rada:) M.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat