Ošatka na nošení dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dragony
Nováček 4 příspěvky 19.04.18 11:36
Ošatka na nošení dětí

Ahoj maminky,
zajímal by mě váš názor na nošení dětí v šátku? Údajně by mělo mimonko lépe cvičit svaly. Co si o tom myslíte a jaké máte zkušenosti? :)

Reklama

Reakce:

elen-ka
Extra třída :D 11666 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 12:00

@dragony předpokládám, že Ošatka v názvu diskuze je překlep :D

Jinak já nosila obě dvě děti v šátku, ne tedy 100% času, kočár jsem také používala. Když se narodilo mladší, tak byl v šátku v podstatě od opuštění porodnice. Chodila jsem se starší na krátké procházky (dlouhé jsem moc nemohla, kvůli cs) a bylo to super. Starší jsem nosila v šátku hlavně když jsem jela do centra Prahy a na některé úřady. Když občas vidím některé rodiče jak nosí mimča v nosítkách, děti tam visí za rozkrok, tak je mi jich líto. Takže za mě šátke ano, i přes léto jsem takto děti nosila, oblékala jsem se méně a bylo to v pohodě. Později jsem pak kombinovala šátek a kočár, jedno dítě v kočáru, druhé v šátku.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 19.04.18 13:05

Já občas nosím (šátkové nosítko, nemám náladu vázat šátek, takhle je to rychlejší), ale ne z přesvědčení, jako spíš že je to někdy praktičtější než kočár. Moje máma je fyzio a dlouhodobé nošení nepodporuje, některý děti (i správně uvázané, nebo ve správných nosítkách) tam často zaklánějí hlavu a křiví si páteř. Nicméně tam kde je to praktičtější než kočár to bere. Já mám tak 80% kočár, 20% nošení.

dragony
Nováček 4 příspěvky 23.04.18 12:03

Díky moc za info :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama