Ošatka na nošení dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dragony
Povídálka 24 příspěvků 19.04.18 11:36
Ošatka na nošení dětí

Ahoj maminky,
zajímal by mě váš názor na nošení dětí v šátku? Údajně by mělo mimonko lépe cvičit svaly. Co si o tom myslíte a jaké máte zkušenosti? :)

Reakce:
elen-ka
Extra třída :D 13333 příspěvků 16 inzerátů 19.04.18 12:00

@dragony předpokládám, že Ošatka v názvu diskuze je překlep :D

Jinak já nosila obě dvě děti v šátku, ne tedy 100% času, kočár jsem také používala. Když se narodilo mladší, tak byl v šátku v podstatě od opuštění porodnice. Chodila jsem se starší na krátké procházky (dlouhé jsem moc nemohla, kvůli cs) a bylo to super. Starší jsem nosila v šátku hlavně když jsem jela do centra Prahy a na některé úřady. Když občas vidím některé rodiče jak nosí mimča v nosítkách, děti tam visí za rozkrok, tak je mi jich líto. Takže za mě šátke ano, i přes léto jsem takto děti nosila, oblékala jsem se méně a bylo to v pohodě. Později jsem pak kombinovala šátek a kočár, jedno dítě v kočáru, druhé v šátku.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 19.04.18 13:05

Já občas nosím (šátkové nosítko, nemám náladu vázat šátek, takhle je to rychlejší), ale ne z přesvědčení, jako spíš že je to někdy praktičtější než kočár. Moje máma je fyzio a dlouhodobé nošení nepodporuje, některý děti (i správně uvázané, nebo ve správných nosítkách) tam často zaklánějí hlavu a křiví si páteř. Nicméně tam kde je to praktičtější než kočár to bere. Já mám tak 80% kočár, 20% nošení.

dragony
Povídálka 24 příspěvků 23.04.18 12:03

Díky moc za info :)

Váš příspěvek
Reklama