Ošetření pleti doma, jako u kosmetičky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vejilka
Závislačka 4293 příspěvků 08.02.18 14:52
Ošetření pleti doma,jako u kosmetičky.

Ahoj holky, jelikož nemám šanci se pravidelně dostávat ke kosmetičce, chtěla bych znát vaše tipy a triky doma. Trpím dost na černé tečky a teď se mi začaly dělat i mílie. Na mílie vím, že mě kosmetička nejspíš nemine.Ale co na ty černé tečky? Mám problém hlavně na čele a bradě. Já bych si je klidně vynípala sama :lol: Ale nevím, co je k tomu potřeba. Vím, že na kosmetice mi vždy dávala nějakou masku, při které plno vylezlo ven a pak to šlo samo. Nemáte zkušenost? Černou masku mám a je k prdu :lol: Popřípadě i zda se dají podomácku odstranit mílie :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9783 příspěvků 08.02.18 14:57

Kup si černou mastku na černé tečky :) pomáhá to.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32836 příspěvků 10 inzerátů 08.02.18 14:57

Černé tečky zkus vyčistit citronovou šťávou, dát na vatový tampon a stírat postižená místa. O miliích zkus nastudovat třeba tady

janablizkova
Kecalka 324 příspěvků 08.02.18 15:03

No já chodím na kosmetiku jednou za měsíc vím že každý nemůže, ale já bych sama do toho nevrtala a mílie už vůbec ne. Pokud si budeš něco mačkat sama je dobré ošetřit pleť pletovou vodou Tea Tree Oil s Pantenolem. Nebo aspoň jednou za dva měsíce navšívit kosmetičku. Jinak se mrkni posílám odkaz jsou tam různé krémy na černé tečky.

https://www.google.cz/search?q=černé+tečky+na+o­bličeji&oq=čer­né+tečky+na+o­bličeji&aqs=chro­me..69i57j0l3­.12951

janablizkova
Kecalka 324 příspěvků 08.02.18 15:07
@vejilka píše:
Ahoj holky, jelikož nemám šanci se pravidelně dostávat ke kosmetičce, chtěla bych znát vaše tipy a triky doma. Trpím dost na černé tečky a teď se mi začaly dělat i mílie. Na mílie vím, že mě kosmetička nejspíš nemine.Ale co na ty černé tečky? Mám problém hlavně na čele a bradě. Já bych si je klidně vynípala sama :lol: Ale nevím, co je k tomu potřeba. Vím, že na kosmetice mi vždy dávala nějakou masku, při které plno vylezlo ven a pak to šlo samo. Nemáte zkušenost? Černou masku mám a je k prdu :lol: Popřípadě i zda se dají podomácku odstranit mílie :think:

Nevím jestli jsem neposlala blbý odkaz omlouvám se.
https://www.google.cz/search?q=černé+tečky+na+o­bličeji&oq=čer­né+tečky+na+o­bličej

Zuzanec
Kecalka 202 příspěvků 08.02.18 16:10
@Petruna21 píše:
Kup si černou mastku na černé tečky :) pomáhá to.

„Černou masku mám a je k prdu“ a ty ji poradíš : Kup si černou masku :D :D

Verun83
Echt Kelišová 8398 příspěvků 33 inzerátů 08.02.18 18:51

Miliim predejdes pravidelnym peelingem. Treba 1×tydne. Ja si je teda sama vymackavam. Propichnu cistou jehlou dost hluboko a vymacknu tak, jak to delavala moje kosmeticka.
Jinak ja zkusila kde co, a proste se to nevyrovna te 1,5h hodinove peci od kosmeticky.

vejilka
Závislačka 4293 příspěvků 08.02.18 19:09
@Verun83 píše:
Miliim predejdes pravidelnym peelingem. Treba 1×tydne. Ja si je teda sama vymackavam. Propichnu cistou jehlou dost hluboko a vymacknu tak, jak to delavala moje kosmeticka.
Jinak ja zkusila kde co, a proste se to nevyrovna te 1,5h hodinove peci od kosmeticky.

Děkuji a děkuji moc ostatním holkám za rady.Asi mi stejně nic jiného nezbude, než se někam objednat. Problém je, že když jsem chodila ještě před dítětem, tak jsem musela fakt pravidelně.1měsíčně a stejně se mi ty mílie dělaly :zed: Manžel maká do večera a hlídání nemám:( U nás se všude objednává. Takže pokud neseženu kosmetičku, která pracuje třeba i v sobotu.Tak tam naběhnu, až malej půjde v září do školky. Jeden čas jsem měla fakt klid, pleť čistá jak prdelka. A to když sem přestala na kosmetiku chodit. Teď poslední 3měsíce hrůza, sem tam i nějaký beďar se udělá :pocitac:

vejilka
Závislačka 4293 příspěvků 08.02.18 19:11
@Verun83 píše:

Jaký peeling používáš? Já mám podle kosmetičky citlivou pleť. Tak myslím jakou značku bys doporučila. Mě tenkrát řekla, že bych správně peeling používat neměla :think:

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 08.02.18 20:21

Je to jednoduché a nejvíce účinné - smícháš si kafe (lógr), citronovou šťávu a med, naneseš na obličej a masíruješ, necháš chvíli působit a smyješ. Tohle uděláš párkrát do týdne a černé tečky i póry budou téměř pryč a budeš mít velmi hladkou pleť. Celkově doporučuji používat přírodní kosmetiku, krémy, olejíčky a pleťové vody.

Verun83
Echt Kelišová 8398 příspěvků 33 inzerátů 09.02.18 03:26
@vejilka píše:
Jaký peeling používáš? Já mám podle kosmetičky citlivou pleť. Tak myslím jakou značku bys doporučila. Mě tenkrát řekla, že bych správně peeling používat neměla :think:

Zkus kouknout na navia kosmetiku. Maji i peeling pro citlivou plet a je to prirodni. Ale jeste jsem to nezkousela. Ted mam od lavery. Taky mam citlivou plet a v poho. Delam to tak, ze udelam peeling, pak cernou masku, domackam co tam zbylo a pak namatlam olejickem a chvili masiruju.
Ja od prvniho porodu byla na kosmetice asi 4×, a je to uz 5 let. Uz mam druhe. Musim najit taky nejakou sobotni. Protoze plet to proste potrebuje. Co nechodim, tak jsem zestarla.

káťa
Extra třída :D 12496 příspěvků 09.02.18 06:17
@Martina1991 píše:
Je to jednoduché a nejvíce účinné - smícháš si kafe (lógr), citronovou šťávu a med, naneseš na obličej a masíruješ, necháš chvíli působit a smyješ. Tohle uděláš párkrát do týdne a černé tečky i póry budou téměř pryč a budeš mít velmi hladkou pleť. Celkově doporučuji používat přírodní kosmetiku, krémy, olejíčky a pleťové vody.

Blba otázka, ale - ten logr může být i instantní kafe??? Zkusila bych to, s černými tečkami bojujeme celá rodina…

Verun83
Echt Kelišová 8398 příspěvků 33 inzerátů 09.02.18 07:03
@káťa píše:
Blba otázka, ale - ten logr může být i instantní kafe??? Zkusila bych to, s černými tečkami bojujeme celá rodina…

Instatni kava zadny logr nenechava.

káťa
Extra třída :D 12496 příspěvků 09.02.18 09:29
@Verun83 píše:
Instatni kava zadny logr nenechava.

já myslela jako čerstvá káva…

Verun83
Echt Kelišová 8398 příspěvků 33 inzerátů 09.02.18 10:01
@káťa píše:
já myslela jako čerstvá káva…

to se ti rozpustí. jde o peeling. logr jsou zrníčka.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama