Ošetřování člena rodiny kam s papírem, když v práci ho nevemou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Opulina14
Povídálka 42 příspěvků 05.09.19 15:35
Ošetřování člena rodiny kam s papirem kdyz v praci ho ne vemou

Zdravíčko ženy, mam otázku ohledně osetrovaku, vcera sem mela nastoupit do prace, jenze dcera v noci zacala zvracet, tak sem se o ni musela postarat v praci o vsem vedeli, do ted nemam podepsanou pracovní smlouvu, ale jsem na osetrovaku, protoze dcera ma strevni chripku. v práci ten osetrovak ne vemou, protože nejsem jeste zamestnanec, a na pracaku vedena nejsem, co stim? Kam se obratit? Dekuji za odpovědi :)

Reakce:
Vercsi148
Kecalka 383 příspěvků 05.09.19 15:37

Zavolej doktorce at očr zruší a je to ne?

terryuiu
Povídálka 24 příspěvků 05.09.19 15:39

Asi bych šla na OSSZ - nejste zaměstnaná ani na pracáku, tudíž si platíte sociální sama.

nozu
Extra třída :D 12802 příspěvků 05.09.19 15:44

No, zaměstnaná nejsi, takže na proplacení OČR nemáš nárok. Holt ho u doktorky zruš. Je poměrně hodně nešťastné hned první den nové práce nenastoupit, být bez smlouvy a ještě jim tam vnucovat OČR. To nemohl s dcerou zůstat tatínek?

Kaci89
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 05.09.19 15:47

Jak si muzes vzit osetrovak, kdyz nemas podepsanou smlouvu? 8o to je tak blby, ze to sama musis videt :roll:

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 05.09.19 15:54

@Opulina14 zrusit ho u doktorky, stejne vam jej neproplati, kdyz nemate smlouvu.

Opulina14
Povídálka 42 příspěvků 05.09.19 17:36
@nozu píše:
No, zaměstnaná nejsi, takže na proplacení OČR nemáš nárok. Holt ho u doktorky zruš. Je poměrně hodně nešťastné hned první den nové práce nenastoupit, být bez smlouvy a ještě jim tam vnucovat OČR. To nemohl s dcerou zůstat tatínek?

Bohuzel nemohl, vudy s dcerou kdyz je nemocna zůstávám já, a jak na potvoru hned prvni den co jsem mela nastoupit je nemocna..

elen-ka
Extra třída :D 14374 příspěvků 7 inzerátů 05.09.19 18:18
@Opulina14 píše:
Bohuzel nemohl, vudy s dcerou kdyz je nemocna zůstávám já, a jak na potvoru hned prvni den co jsem mela nastoupit je nemocna..

Přiznám se, že i když já také vždy zůstávám s dítětem doma, tady bych asi vyslala manžela na OČR a šla do nové práce.

matkabagristy
Hvězda diskuse 35081 příspěvků 05.09.19 18:23

Pracovní poměr ti nevznikl, nárok na očr nemáš

Opulina14
Povídálka 42 příspěvků 11.09.19 08:38
@elen-ka píše:
Přiznám se, že i když já také vždy zůstávám s dítětem doma, tady bych asi vyslala manžela na OČR a šla do nové práce.

Tazala sem se co s OČR a ne poucovani ze mel doma zustat manžel :mavam: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama