Ošetřování člena rodiny- kontrola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hankkaa
Stálice 58 příspěvků 14.08.18 09:58
Osetrovani clena rodiny kontrola

Dobrý den, chci se zeptat. Jsem na RD a jsem nemocná. Obvodni lékař mi vystavil osetrovacku aby manzel mohl být doma a starat se o syna.
Ale já vůbec nevím, jak je to s kontrolou, zda mohou přijít a kontrolovat zda jsme všichni doma atd?

Reakce:
bertoldina
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 1 inzerát 14.08.18 10:00

U ošetřovačky vycházky nejsou, tudíž ani kontrola.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63702 příspěvků 3 inzeráty 14.08.18 10:20

@Hankkaa Nehledě na to, že manžel se synem vůbec doma být nemají resp. nemusí. Doma máš být akorát ty, i když tím, že jsi na RD a tedy nemáš vypsanou neschopenku, tak nebude nikdo kontrolovat ani tebe…

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 14.08.18 10:28

na OČR kontroly nechodí. Zjišťovala jsem to nedávno přímo na OSSZ ;)

Hankkaa
Stálice 58 příspěvků 14.08.18 10:45

Dekuji všem za odpověď.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >