Ošetřovné na školkové dítě v době prázdnin

169
14.2.21 08:09

Ošetřovné na školkové dítě v době prázdnin

Ahoj, prosím řešil už tady někdo ošetřovné na školkové dítě v době prázdnin? Včera nás informovali, že je ve školce kovid a bude od pondělí uzavřena. To u nás však začínají jarní prázdniny. Vím, že ošetřovné pro školní děti se v tomto období nevyplácí, jak je to ale u školkových? Děkuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
48004
14.2.21 08:10

@Hanka Adamov zalezi na oficialnim duvodu uzavreni ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14992
14.2.21 08:18

@Hanka Adamov Skolka vam vystavi doklad ocr? Pokud ano, tak v poradku, skolky prazdniny nemaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
14.2.21 08:20

@matkabagristy ředitelka říkala, že kuchařky mají kovid. Ptala jsem se na to ošetřovné přímo jí a prý nárok je a potvrdí nám formulář se žádostí. Já jsem však z jiné školky slyšela, že nárok při uzavření kvůli nefunkční kuchyně neměli a pak mě straší ty prázdniny. Na sociálku si můžu zavolat až v pondělí, ale naposledy, když jsem potřebovala něco zjistit, trvalo tři dny, než zvedli telefon… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48004
14.2.21 08:21
@Hanka Adamov píše:
@matkabagristy ředitelka říkala, že kuchařky mají kovid. Ptala jsem se na to ošetřovné přímo jí a prý nárok je a potvrdí nám formulář se žádostí. Já jsem však z jiné školky slyšela, že nárok při uzavření kvůli nefunkční kuchyně neměli a pak mě straší ty prázdniny. Na sociálku si můžu zavolat až v pondělí, ale naposledy, když jsem potřebovala něco zjistit, trvalo tři dny, než zvedli telefon… :roll:

ms prazdniny nemaji. Nekdy o prazdninach zavreny byvaji, to byva vyveseno na strankach ms od zari. Pokud ti ms potvrdi ten formular, je vse v poradku. Prazdniny se tykaji je zs a ss.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
14.2.21 08:35

@matkabagristy Tak děkuji za uklidnění, už jsem se loučila s dovolenou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19839
14.2.21 08:51

U vás mají mateřské školky jarní prázdniny? :think: u nás ne, tak předpokládám že očr naprosto normálně. Jinak je to u škol, kdy ty jarňáky jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48004
14.2.21 08:55
@Keyllah píše:
U vás mají mateřské školky jarní prázdniny? :think: u nás ne, tak předpokládám že očr naprosto normálně. Jinak je to u škol, kdy ty jarňáky jsou.

na strankach ms byva napsano, kdy ma planovane zavreno. Casto se to kryje se skolnimi prazdninami, ale taky nemusi. Skolka, kam chodili moji klui, je uzavrena jenom 3 tydny behem letnich prazdnin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
14.2.21 09:02

@Keyllah Naše školka měla právě normálně fungovat. Vždy přes prázdniny jedou v omezeném režimu pro nahlášené děti. Zmátl mě ten formulář, který je připravený vyloženě pro žádosti na školní děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
873
14.2.21 09:14

@Keyllah u nás mají školky vždy stejně prázdniny jak škola :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19839
14.2.21 12:00
@matkabagristy píše:
na strankach ms byva napsano, kdy ma planovane zavreno. Casto se to kryje se skolnimi prazdninami, ale taky nemusi. Skolka, kam chodili moji klui, je uzavrena jenom 3 tydny behem letnich prazdnin.

máme to stejně, ale jen 14dní v létě :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19839
14.2.21 12:01
@tajnaorient píše:
@Keyllah u nás mají školky vždy stejně prázdniny jak škola :roll:

Fakt? jako třeba celé dva měsíce v létě? tak to je mazec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76778
14.2.21 13:13
@Keyllah píše:
U vás mají mateřské školky jarní prázdniny? :think: u nás ne, tak předpokládám že očr naprosto normálně. Jinak je to u škol, kdy ty jarňáky jsou.

Tak u nas je treba mivali, takze by narok u nadi konkrétní nebyl, bylo to znamo predem. Je to totiž jednotridka a v lete mivala otevrino 3-4 tydny, takze by ucitelky nestihly vybrat dovolenou, kdyby jinak jela furt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48004
14.2.21 13:18
@j.a.n.i1 píše:
Tak u nas je treba mivali, takze by narok u nadi konkrétní nebyl, bylo to znamo predem. Je to totiž jednotridka a v lete mivala otevrino 3-4 tydny, takze by ucitelky nestihly vybrat dovolenou, kdyby jinak jela furt.

to dava smysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
873
14.2.21 14:29

@Keyllah v létě mají jenom 2 týdny otevřeno, ale je možnost dát dítě do jiné školky jenže ta je 15 km :roll: což se mi nevyplatí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat