Čekám na ošetřovné za březen

73
18.5.20 08:36

Osetrovne, poradite?

Ahoj holky, prpsim vas stake čekám na osetrovne za březen, dnes jsem volala na kraj a pani rekla ze 15.5 to posilala do Prahy, chci se zeotat nevite jak dlouho to trvá a nevíte cislo nejaky do te Prahy, kde by mi poskytli informaci, kdy mi prijde? Dekuji :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.5.20 09:03

@Lilia23 mě už dneska přišlo už za duben( Ústecký kraj), je neskutečné, že někde mají takový bordel :roll: snad někdo poradi

• Nahlásit
  • Citovat
73
18.5.20 09:27
@Anonymní píše:
@Lilia23 mě už dneska přišlo už za duben( Ústecký kraj), je neskutečné, že někde mají takový bordel :roll: snad někdo poradi

Je to hrozne a pani jeste byla arogantní a divila se ze pořád volam :zed: ja chapu ze toho majj hodne ale nechápu toto. Kamarádce stejny kraj středočeský prislo i za duben a me ani za březen :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
18.5.20 09:32

Ahoj, jsme Karlovarsky kraj a muzskymu jeste neprislo ani za brezen, kamaradovi prislo minuly tyden a spouste lidem taky jeste vubec :nevim: Nechapu, jak si můžou dovolit nechat lidi bez penez (nekteri jdou od vyplaty k vyplate, coz my nastesti nejsme, ale je to fakt silene)… Pry na to maji 30 dni, coz urcite nedodrzuji, ale co s tim zmuzeme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
18.5.20 09:33

@Lilia23 jinak co se tyka cisla, tak bych volala na tu socialku, pod kterou spadas ;)

Telefonni cisla maji na netu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5045
18.5.20 10:01

Mě za březen přišlo minulý čtvrtek :zed: (Praha)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 11:08

@Lilia23 já také čekám, jsem na ošetřovnem od 16.3 a stále něco. mam to v Praze 8 trojska a tam se už 2 týdny nemohu dovolat tak jsem volala tady k nám a paní mi řekla že to bylo 7.5 poslano na účet ale já stále peníze nemám:/ zkus si zavolat na jinou sociálku, musí ti říct všude v jakém je to procesu..vidí do toho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
18.5.20 11:51
@Jezullka píše:
@Lilia23 já také čekám, jsem na ošetřovnem od 16.3 a stále něco. mam to v Praze 8 trojska a tam se už 2 týdny nemohu dovolat tak jsem volala tady k nám a paní mi řekla že to bylo 7.5 poslano na účet ale já stále peníze nemám:/ zkus si zavolat na jinou sociálku, musí ti říct všude v jakém je to procesu..vidí do toho

To je divne na ucet to trva max dva dny :nevim: no zkusim to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 14:35

@Lilia23 no právě ale paní na socialce to divné nepřišlo a že je dnes poslední den kdy to má přijít…A nic…No asi budu bez peněz…to jsem zvědavá kdy to přijde a ani nechci vědět kdy prijdou další peníze za duben a květen to možná do vanoc se dočkáme :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
18.5.20 16:10
@Jezullka píše:
@Lilia23 no právě ale paní na socialce to divné nepřišlo a že je dnes poslední den kdy to má přijít…A nic…No asi budu bez peněz…to jsem zvědavá kdy to přijde a ani nechci vědět kdy prijdou další peníze za duben a květen to možná do vanoc se dočkáme :D

No prave me fascinuje ze kamarádky ketra ma stejne bydliste a zaměstnavatel ji to poslal dal jak me tak ty prisli uz i za duben :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 16:37

@Lilia23 no je to fascinující, no za duben to čekám až někdy někdy protože to tam odešlo prý až dnes. A jelikož na březnovou čekám 1,5mesice tak za duben to bude až v červnu :lol: :lol: :lol:…A sousedka od naproti už má taky i za duben ale ta má jinou sociálku pracuje v místě bydliště takže má sociálku okres šumperk ale firma ve které pracují já má pražskou a ne z moc dobrými recenzemi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4203
18.5.20 19:30

Zkuste toto
https://www.cssz.cz/…lacene-davky
Zaměstnanci, kteří ani po více než měsíci stále nedostali ošetřovné, mohou požádat o prověření. Využít mohou nový elektronický formulář na webu České správy sociálního zabezpečení. Úřad by se měl v příštích dvou pracovních dnech ozvat a sdělit, proč peníze nedorazily a jak se chyba napraví. Někteří lidé si stěžují na to, že nemají ještě ošetřovné za březen. Úřad uvádí, že nevyřídil jen ty případy, k nimž od firem nedostal podklady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 19:37

Dotaz

Ahojky, dneska mě napadla jedna věc, jelikož účetní ještě neposlala podklady kvůli ošetřovnému za duben. Nemůžu se celý den nikam dovolat, tak třeba budete vědět. Od března jsem na ošetřovačce kvůli uzavření školky. Od dubna jsem dceru přihlásila do školky v jiném městě kvůli stěhování (domluveno již dříve, ale oficiální nástup od dubna), ale ve staré školce jí odhlásila až v květnu což by prý nemělo vadit, že dcera byla nahlášená v obou školkách. Ani do jedné nechodila a mě by zajímalo, když ta druhá školka měla omezený provoz, ale otevřená byla, tak zda mám vůbec právo na ošetřovné za duben. Papíry kvůli ošetřovnému jsem odevzdala z té první školky, kde jsem jí odhlásila v květnu. Předem děkuji. Anonym kvůli stěhování, nechci aby to věděla osoba, která sem chodí.

• Nahlásit
  • Citovat
123
19.5.20 08:26

:mavam: pro Znojmo - ošetřovné za duben na účtě :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.20 17:55

@Lilia23 tak já dneska zjistila že mi to jde poštovním poukazem a navíc to poslali na špatnou adresu…A když jsem volala na sociálku co to má znamenat že jsem to chtěla na účet a všechny papíry mám vyplněný dobře hlavně adresu tak mě paní uklidnila že opravdu mám všechno v pořádku a že to chci na účet…No takže jsem volala na poštu zda tam ten poukaz mám tam už ho samozřejmě poslali nazpět…takže na peníze budu čekat bůh ví jak dlouho a čekám až se mi ozve někdo že sociálku a vysvětlí mi jak je možné že se tohle stalo když to jde přes x kontrol jo…takže tohle je moje zkušenost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama