Ošetřovné při rotační výuce

Anonymní
6.4.21 19:26

Ošetřovné při rotační výuce

Může mi někdo prosím říct, zda je i nadále možné čerpat některé dny v týdnu Očr, i když děti budou chodit rotačně do školy? A jak je to s případným střídáním se manželů na péči…doposud vykazoval v případě potřeby1-2dny v týdnu manžel. Je možné, aby 2 dny vyplnil on a 2 dny třeba já? Jak to funguje?
Nebo na ty dny, co nebude čerpat manžel, mohu čerpat Očr na druhé dítě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4031
6.4.21 19:37

Co jsem četla, tak na dny, kdy je dítě ve škole, logicky cerpat nemůžete, jinak tuším, že střídat se s manželem můžete libovolně, jen se vám ty dny čerpání nesmí krýt..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7794
6.4.21 20:03

Ano, kamaradka se střídá s manželem jeden 3dny v týdnu, druhý dva a pak si ti otočí…
pokud bude díte ve škole budeš v práci a pokud ne, můžeš čerpat Očr, jen se domluvit v práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 20:41

Děti máme tři… může jeden čerpat na jedno dítě a druhý, samozřejmě aby to nebyly stejné dny na druhé dítě? Pracuji ve školství, ale neučím a manžel nemůže stále zůstávat doma…

• Citovat
  • Nahlásit
4031
6.4.21 20:43
@Anonymní píše:
Děti máme tři… může jeden čerpat na jedno dítě a druhý, samozřejmě aby to nebyly stejné dny na druhé dítě? Pracuji ve školství, ale neučím a manžel nemůže stále zůstávat doma…

Podle mě určitě ano, protože když je děti více a každé může mít tu výuku ve škole jiný týden, tak to musí jít ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 21:00
@darekp píše:
Podle mě určitě ano, protože když je děti více a každé může mít tu výuku ve škole jiný týden, tak to musí jít ;)

Naštěstí, alespoň dle předběžných informací budou mít výuku ve stejný týden :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
9420
7.4.21 06:29

Ahoj holky, snad nebude vadit, ze toho vyuziju a zeptam se..nyni mam osetrovne na syna 2.trida-vyuzivam ho 1-2 dny v tydnu, kdyz je chlap na denni, kluk by mel SNAD jit od 19.4.do skoly. Doma mam jeste dceru, ktera je ve skolce a neni predskolak, takze si budu muset vzit OCR na ni, ale co kdyz pak ze dne na den reknou, ze se skolky otviraji.Je mozne zmenit OCR v prubehu mesice pak zpet na syna? dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
7.4.21 06:45

Ano, lze v průběhu měsíce měnit z dcery na syna. Jen je potřeba mít dvě Žádosti o ošetřovné. Na každé dítě vyplněné zvlášť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9420
7.4.21 06:56

:kytka: @Luucck dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu