Ošetřovné ve zkušební době?

1661
28.2.21 21:38

Ošetřovné ve zkušební době?

Dobrý večer dámy, mám novou práci 2 měsíc a od zítřka nám zavřely školu. Mám nárok na ošet|ovné ve zkušební době?
Nevyhodi mě z práce? Práce mě baví a nechci aby mě propustily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21189
28.2.21 21:42

Na ošetřovné nárok máš a jestli tě propustí? to ti tady nikdo neřekne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6200
28.2.21 21:43

O dobu cerpani OCR se zkusebni doba prodluzuje. Ocr nevyplaci zamestnavatel, nybrz socialka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2117
28.2.21 21:44

A nemůže jít na OČR otec? Jsem v práci taky druhý měsíc a budeme se střídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 22:23

Zitra nastupuju do nove prace a deti jdou do nahradnich zarizeni, jelikoz jsem zdravotnice. Jedno dite skolove na distancce a druhe skolkove od zari 2020.
Dcera nevim jak to zvladne, protoze moc do skolky nechodila, neustale karantena a zase tezke zvykani na prostredi. Ted kdyz mesic v kuse chodila a zvykla si, tak ted je odtrzena od dosavadni skolky a prechod do jine. Mam desny strach na ten horor, co nastane zitra ve skolce. Kdyz bude nejhur, pujdu na osetrovani.

• Citovat
  • Nahlásit
5131
28.2.21 22:29

Já mám z našeho kolektivu nejmenší děti. Když jsem si předtím dovolila jít na ošetřovné tak reakce vedoucí byla: to si děláš prd..!!! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
28.2.21 22:50

Je to těžké, člověk nemůže za to, že vláda uzavřela školy a školky a rodiče řeší kdo bude hlídat děti a ještě aby měly strach aby nepřišli o práci. Při tom né vlastní vinou! To jsme to dopracovaly…
To už ať raději práci zavřou a nechají nás doma na 100%, což neudělají. Smutné pro rodiče s dětmi, smutné. A bude hůř!
Dobře už bylo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3796
28.2.21 23:06

@korneli neboj, pokud pracuješ dobře, tak to pochopí i v dnešní době je nouze o opravdu dobrého zaměstnance. Já měnila práci loni v lednu a po dvou měsících jsem zůstala doma na očr až do konce června. Taky jsem měla staženo, ale hned jsem se nabídla, ikdyz jsem v té době ještě na 100% vše neuměla, že můžu pracovat z domu, což mi bylo pak po dvou týdnech nabídnuto a nikdo mi to nikdy nevycetl, všichni chápali. No na podzim se to opakovalo, to už jsem se střídala s chlapem, takže 3 dny v týdnu očr a 2 dny v práci. Na očr jsem tedy i něco málo z domu dělala, no a teď si to takto střihneme znovu, opět na střídačku. Máme 2 děti a na hlídání momentálně nikdo není. Měla jsem i práci nejdřív na rok a teď od ledna již na neurčito. Je to úplně jiná situace než kdyby jsi měla být doma s dětmi s rýmou. Neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat