Ošetřovné za Březen 2021

12.4.21 09:41

Ošetřovné za Březen 2021

Dobrý den ráda bych se zeptala jestli tady holky nevíte kdy se vyplácí ošetřovné ve Zlíně? Poprvé jsem posílala za březen ale netuším kdy se vyplácí? Jestli bude mít zpoždění jako na jaře jako jsem četla v jiných diskuzích? Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19767
12.4.21 09:43
@Pavlíková P. píše:
Dobrý den ráda bych se zeptala jestli tady holky nevíte kdy se vyplácí ošetřovné ve Zlíně? Poprvé jsem posílala za březen ale netuším kdy se vyplácí? Jestli bude mít zpoždění jako na jaře jako jsem četla v jiných diskuzích? Děkuji za odpověď

a kdy jsi to tam posílala? pokud se nepletu, tak na to mají 30 dní od konce měsíce, ve kterém jsi to podala -)tedy jestli jsi to tam poslala na začátku dubna (za březen), tak podle mě mají čas do konce května.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 10:29
@Keyllah píše:
a kdy jsi to tam posílala? pokud se nepletu, tak na to mají 30 dní od konce měsíce, ve kterém jsi to podala -)tedy jestli jsi to tam poslala na začátku dubna (za březen), tak podle mě mají čas do konce května.

31.3. Jsem posílala účetní. Nevím ale kdy ona to poslala jestli to stihla poslat prvního nebo až šestého po Velikonocích :nevim: vím jen že mají 30 dní na vyplácení ode dne doručení žádosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3430
12.4.21 10:32

@Keyllah ne, je to do 30 dnu od podani kompletnich papiru. @Pavlíková P. Vzhledem k svatkum a dovolenym bych necekala, ze to poslou nejak brzy. Jako fakt je mi lito tech, co musi na ocr a emaji jiny prijem, nebo je tak nizky, ze na tech penezich jsou zavisli :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 10:38
@hospodki píše:
@Keyllah ne, je to do 30 dnu od podani kompletnich papiru. @Pavlíková P. Vzhledem k svatkum a dovolenym bych necekala, ze to poslou nejak brzy. Jako fakt je mi lito tech, co musi na ocr a emaji jiny prijem, nebo je tak nizky, ze na tech penezich jsou zavisli :(

Tak my naštěstí nejsme vázáni na očr zajímalo mě to spíše orientačně. Jsem na očr poprvé (od 1.3.). Spíš je mi líto těch co na očr jsou už dlouhé měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3430
12.4.21 10:44

@Pavlíková P. ja byla taky na OCR poprve. Konecne to vlada vymyslela tak, ze i ti co mohli jeste vydelavat, tak musi zustat doma a nechat se zivit statem :zed: :pocitac:. Ja to teda pytlikuju a tak tech 50 % jeste oddelam, ale je to ocistec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 10:58

@hospodki je to šílené tahle doba. Už aby bylo po všem a vše se pomalu vracelo do normálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6792
12.4.21 12:19

OČR ve výši 80% má teprve 28.4. projednávat senát, takže otázkou je, jestli budou vyplácet zálohu a pak doplatek nebo se bude čekat až na schválení senátem. Nebo jestli se podaří to v senátu urychlit. Kdo ví, jak to s rychlostí vyplacení bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 12:21

Mě došlo dnes, ale je to „pokračovací“. Když jsem žádala o nové, tak došlo vždycky až 25. v měsíci. Vyplácí mi ho OSSZ Zlín.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 12:24
@Hanula1212 píše:
OČR ve výši 80% má teprve 28.4. projednávat senát, takže otázkou je, jestli budou vyplácet zálohu a pak doplatek nebo se bude čekat až na schválení senátem. Nebo jestli se podaří to v senátu urychlit. Kdo ví, jak to s rychlostí vyplacení bude.

Dnes došlo klasicky 70%. Možná ten rozdíl do 80% budou vyplácet zpětně až po úplném schválení. Ale kdoví, jak to bude. Tady v tomto státě člověk neví dnes ani hodiny. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
3938
12.4.21 12:25

Já podávala novou žádost a dnes mi ošetřovné přišlo. Ale tedy „jen“ 70 %. Ale jsem jiný kraj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6792
12.4.21 12:28

Aha, tak aspoň že tak. Já to četla v pátek na FB Maláčové, že ještě neví, jak to bude. Tak se asi rozhodovala rychle :-) Tím líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3430
12.4.21 14:37
@Hanula1212 píše:
Aha, tak aspoň že tak. Já to četla v pátek na FB Maláčové, že ještě neví, jak to bude. Tak se asi rozhodovala rychle :-) Tím líp.

jo, neco jako kdyz podle patku se mohlo sportovat a od sobory uz zas vetsi skupiny zrusene…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929
13.4.21 09:21

Zdravim, nevite nekdo, zda je mozne krizove osetrovne pobirat i na skolkove dite, ktere ale neni predskolak? Nikde se mi nepodarilo dohledat, zda je to mozne, nebo mohou pobirat jen rodice predskolaku, kdyz ti maji skolku povinnou, mladsi deti nepovinnou? Diky, za zkusenosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19767
13.4.21 09:33
@Ashia píše:
Zdravim, nevite nekdo, zda je mozne krizove osetrovne pobirat i na skolkove dite, ktere ale neni predskolak? Nikde se mi nepodarilo dohledat, zda je to mozne, nebo mohou pobirat jen rodice predskolaku, kdyz ti maji skolku povinnou, mladsi deti nepovinnou? Diky, za zkusenosti…

právě rodiče předškoláků, kteří ji mají povinnou a mohou chodit, ošetřovné pobírat nemohou. Pobírat mohou ti, kteří teď do školky nemůžou, tedy mladší než předškoláci a to pouze pokud nemají možnost chodit (děti určitých zaměstnanců)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat