Reklama

Ošetřovné, které nakonec nevyužiji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 13:11
Osetrovne,které nakonec nevyuziji.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat dnes mi do práce volal přítel že ma naše malá 39horecky tak jsem fofrem jela z prace. A okamžitě jsem jela s malou k doktorce ta jí naměřila jen trošku zvýšenou teplotu. A napsala mi ošetřování jenže mi mamka nabídla že mi malou klidně pohlida. Musím ošetřování u paní doktorky zrušit nebo stačí jen nekdevzdat papír v práci? :nevim: děkuji :andel: nikdy jsem ošetřování neměla tak nevím jak to chodí. :)

Reklama

Reakce:

Gerberka
Závislačka 3166 příspěvků 30.11.17 13:17

Já bych zavolala doktorce (jestli tam ještě dneska je, když ne - tak hned zítra ráno), že ošetřovačku nepotřebuješ a jdeš zítra normálně do práce. V práci nic hlásit nemusíš, když tam zítra jdeš, zbytek dneška máš omluvený, že jsi s dítětem u lékaře nebo tak něco, že?

cecetka
Kelišová 7226 příspěvků 30.11.17 13:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat dnes mi do práce volal přítel že ma naše malá 39horecky tak jsem fofrem jela z prace. A okamžitě jsem jela s malou k doktorce ta jí naměřila jen trošku zvýšenou teplotu. A napsala mi ošetřování jenže mi mamka nabídla že mi malou klidně pohlida. Musím ošetřování u paní doktorky zrušit nebo stačí jen nekdevzdat papír v práci? :nevim: děkuji :andel: nikdy jsem ošetřování neměla tak nevím jak to chodí. :)

Ano, vrat tiskopis Dr.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >