Ošetřovné, které nakonec nevyužiji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 13:11
Osetrovne,které nakonec nevyuziji.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat dnes mi do práce volal přítel že ma naše malá 39horecky tak jsem fofrem jela z prace. A okamžitě jsem jela s malou k doktorce ta jí naměřila jen trošku zvýšenou teplotu. A napsala mi ošetřování jenže mi mamka nabídla že mi malou klidně pohlida. Musím ošetřování u paní doktorky zrušit nebo stačí jen nekdevzdat papír v práci? :nevim: děkuji :andel: nikdy jsem ošetřování neměla tak nevím jak to chodí. :)

Reklama

Reakce:

Gerberka
Závislačka 3153 příspěvků 30.11.17 13:17

Já bych zavolala doktorce (jestli tam ještě dneska je, když ne - tak hned zítra ráno), že ošetřovačku nepotřebuješ a jdeš zítra normálně do práce. V práci nic hlásit nemusíš, když tam zítra jdeš, zbytek dneška máš omluvený, že jsi s dítětem u lékaře nebo tak něco, že?

cecetka
Kelišová 7149 příspěvků 30.11.17 13:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat dnes mi do práce volal přítel že ma naše malá 39horecky tak jsem fofrem jela z prace. A okamžitě jsem jela s malou k doktorce ta jí naměřila jen trošku zvýšenou teplotu. A napsala mi ošetřování jenže mi mamka nabídla že mi malou klidně pohlida. Musím ošetřování u paní doktorky zrušit nebo stačí jen nekdevzdat papír v práci? :nevim: děkuji :andel: nikdy jsem ošetřování neměla tak nevím jak to chodí. :)

Ano, vrat tiskopis Dr.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama