Ošklivě hnisající pupínky u holčičky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

králíček 777
Kecalka 130 příspěvků 16.02.18 21:57
Osklive hnisajici pupinky u holcicky

Zdravim holky chci se zeptat zda nekdo nevi co to je. Jestli nekdo z deti nemel neco takoveho a z ceho to muze byt. Dceri 5 let se asi pred mesicem zacaly delat opravdu moc skarede pupinky. Mela na rucicjach, na nozickach, na zadecku. Vypada to jako jebak takocej tvrdej podkozni. Dneska i jeden praskl tekl hnis. Nikdy to nemela az z niceho nic. Alergie? Pristi tyden jdeme na 5letou tak se urcite zeptam… prikladam fotky. Lip me to neslo vyfotit. Jeste to skrabe takze tim to jeste vic rozdrazdi…

Reklama

Reakce:

B.arbusa.b
Stálice 86 příspěvků 16.02.18 22:06

Ahoj, podfle me to budou molusky. https://www.maminka.cz/…-jich-zbavit

Helileli
Závislačka 2630 příspěvků 16.02.18 22:07

Molusky? Pozor, je to infekční…

králíček 777
Kecalka 130 příspěvků 16.02.18 22:12

@Helileli @B.arbusa.b 8o holky, díky to bude ono… nikdy jsem o tom neslyšela! aspoň vím jak léčit.

ivašot.
Kelišová 5974 příspěvků 16.02.18 22:44

Molusky nejsou takhle podebrané

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 16.02.18 22:53
@ivašot. píše:
Molusky nejsou takhle podebrané

Mohou být. Synovi se taky takhle občas podebraly např. mechanickým třením, škrábnutím, podrážděním z chloru z bazénu apod.

ivašot.
Kelišová 5974 příspěvků 16.02.18 23:02
@Petrusska007 píše:
Mohou být. Synovi se taky takhle občas podebraly např. mechanickým třením, škrábnutím, podrážděním z chloru z bazénu apod.

To bych pochopila, že se u některých může stát, ale zakladatelky dcera je má všechny takové. Aspoň tak jsem to pochopila :nevim:

nani77
Kecalka 394 příspěvků 16.02.18 23:20

Nevím, co to je, ale jestli to hnisá, měl by pomoct višňák (višněvského mast/balzám) - malá sice bude páchnout po uzeném, ale boláčky budou velmi rychle pryč. Pediatrovi pak ukaž aspoň foto, kdyby do té doby zmizely ;-)

tadama
Kecalka 302 příspěvků 16.02.18 23:43

Jen mě napadlo, jestli to nemůžou být neštovice. Moje dcera měla jeden pupínek na hlavě, když ji bylo 9měsíců. Vůbec jsem nevěděla, co by to mohlo být. Myslela jsem, že beďar. Pak se jich vyselo víc, a bylo tedy jasno, že jsou to neštovice.

nozu
Extra třída :D 11323 příspěvků 17.02.18 02:54

A nemuze to byt vred? syn na to dostal visnak a museli jsme vymackavat hodne zesiroka. ale vredy fakt hodne boli…

Verun83
Echt Kelišová 8389 příspěvků 33 inzerátů 17.02.18 04:44

To jsou molusky. V urcite fazi se takhle podeberou, prasknou. Videla jsem u kamaradciny holcicky. Je potreba to vycistit. Jeji dcera s tim bojovala dlouho. Potreba posilovat imunitu. Chodily k homeo a uz je cista. Ale mela jich hodne a skarede.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama