Ošklivý nos, jak se s tím smířit a mít se ráda?

Anonymní
4.9.21 10:57

Ošklivý nos, jak se s tím smířit a mít se ráda?

Hezký den všem, jdu se asi jen tak vypovídat (se svým určitě hloupým problémem :) ) protože mám zas nějakou slabou chvilku :)
Mám děsný mindrák ze svého nosu. Je šílené jak moc vám něco takového může pošramotit sebevědomí a psychiku. Už se ani lidem nedívám do očí, protože mám pocit že když se na ně dívám zpříma tak můj nos víc vynikne. A otočit se z profilu, to je to nejhorší, to se fakt stydím tak že se vždycky opotím :D Furt mám pocit, že se mi na ten nos lidi dívají a říkají si jaký je to hnus.
Mám na mysli takový ten dlouhý nos, na kterém je z profilu hrbol. Prostě takový kopec tam mám :D
Nos tohoto typu:
https://ibb.co/k1xFWVj
https://ibb.co/Sf1bdsq
https://ibb.co/tbXwGkK

Máte třeba někdo podobný? Popřípadě jak se vám daří to neřešit a nemindrákovat z toho?
Od dětství proti mému nosu nikdo nic neřekl, ale stejně mám pocit že to hrozně ubírá na kráse obličeje a chlapi si radši vyberou holku s krásným nosíkem :)

Ocením každou radu, jak se s tím naučit žít, nestydět se a nebulet pokaždé co na ulici zahlédnu holku s tím krásným malým rovným nosíkem. Na plastiku penízky bohužel nejsou. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7596
4.9.21 11:03

Já mám dlouhý nos, ale bez hrbolu, rovný. No chtěla jsem jit dřív na plastiku, na základce mi to dávaly hodně děti sežrat. Časem už to neřeším, chlapům se líbím. Prostě se snažím nosit účesy tak aby nebyly vlasy nalepené na obliceji. A hlavně ne rovnou ofinu, pak nos vynikne. Mám nos jako Adéla Banasova :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2129
4.9.21 11:06

Krásný nos, mě se strašně líbí, působí cizokrajně a sexy. Chtělo by to fotku, jinak buď se přijmout nebo plastika.
Možná jste moc krásná a vidíte se úplně jinak než okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Ja mam take velky nos…tedy bez hrbolu, ale dlouhou spicku, jak pinocchio a vzdy mi prislo, ze mam i obrovsky nosni dirky…,ale tak nejak to bezne neresim, vidim to predevsim na fotkach, takze vim, ze kdyz me nekdo foti, automaticky udelam takovou pozu, u ktery se to trochu ztrati..i jsem uvazovala o nejakem mensim zakroku (u me by se nemuselo zasahovat do kosti), ale proste nos je neco, co charakterizuje tvuj oblicej a jeho predelani te zmeni, jako nic jineho…kdyz se podivas na fotky z operaci pred a po, tak velice casto vypadaji lide lip pred tim..zajimaveji, vyrazneji..bez fotky tezko soudit, zda li je tvuj nos opravdu tak „hrozny“ nebo to je pouze ve tve hlave…ovsem, pokud te to hodne omezuje v zivote, v socialni komunikaci, v praci, ve vztazich, muzes se obratit na odbornika, plastiky nosu nejsou ani extremne drahe..ovsem je to neco, co uz zpet nevezmes… pak jsou ruzne techniky liceni, pri kterych jdou zakryt drobne nedostatky, nebo se proste nauc svuj nos mit rada a mit rada sebe s nim, treba to ber jako neco, co te dela vyjimecnou

• Citovat
  • Nahlásit
2129
@mackA159 píše:
Já mám dlouhý nos, ale bez hrbolu, rovný. No chtěla jsem jit dřív na plastiku, na základce mi to dávaly hodně děti sežrat. Časem už to neřeším, chlapům se líbím. Prostě se snažím nosit účesy tak aby nebyly vlasy nalepené na obliceji. A hlavně ne rovnou ofinu, pak nos vynikne. Mám nos jako Adéla Banasova :lol:

Adéla je zrovna kočka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34496
4.9.21 11:09

Já zas „brečím“, když na ulici vidím holku se štíhlými lýtky. Odmala je mám prostě svalnaté. Když zhubnu, nohy se mi dole moc nezmenší.
Na těch fotkách extra nosatice nevidím. Ano, není to nos jako knoflík, ale chlap ocení spíš holku, co si ze sebe umí udělat legraci, než tu, co se prohlíží v zrcadle a má pocit, že nikdo s ošklivějším nosem neexistuje.

Plastika není pro všechny, možná se i po nebudeš cítit dostatečně krásná. Každý jsme nějaký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 11:09

@mackA159 Tak to jestli máš takový nos tak ti závidím, ten se mi popravdě zdá moc hezký :)
@Petullka82 To je neskutečně krásné, mockrát děkuju! Díky vašim slovům se teď cítím vážně dobře :srdce: jste zlatá!

Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
34496
4.9.21 11:10
@mackA159 píše:
Já mám dlouhý nos, ale bez hrbolu, rovný. No chtěla jsem jit dřív na plastiku, na základce mi to dávaly hodně děti sežrat. Časem už to neřeším, chlapům se líbím. Prostě se snažím nosit účesy tak aby nebyly vlasy nalepené na obliceji. A hlavně ne rovnou ofinu, pak nos vynikne. Mám nos jako Adéla Banasova :lol:

Adéla je ale hezká a vtipná žena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
4.9.21 11:10
@Anonymní píše:
Hezký den všem, jdu se asi jen tak vypovídat (se svým určitě hloupým problémem :) ) protože mám zas nějakou slabou chvilku :)
Mám děsný mindrák ze svého nosu. Je šílené jak moc vám něco takového může pošramotit sebevědomí a psychiku. Už se ani lidem nedívám do očí, protože mám pocit že když se na ně dívám zpříma tak můj nos víc vynikne. A otočit se z profilu, to je to nejhorší, to se fakt stydím tak že se vždycky opotím :D Furt mám pocit, že se mi na ten nos lidi dívají a říkají si jaký je to hnus.
Mám na mysli takový ten dlouhý nos, na kterém je z profilu hrbol. Prostě takový kopec tam mám :D
Nos tohoto typu:

Máte třeba někdo podobný? Popřípadě jak se vám daří to neřešit a nemindrákovat z toho?
Od dětství proti mému nosu nikdo nic neřekl, ale stejně mám pocit že to hrozně ubírá na kráse obličeje a chlapi si radši vyberou holku s krásným nosíkem :)

Ocením každou radu, jak se s tím naučit žít, nestydět se a nebulet pokaždé co na ulici zahlédnu holku s tím krásným malým rovným nosíkem. Na plastiku penízky bohužel nejsou. :nevim:

Ale no ták, to není myšlené vážně, že ne? Jestli ti tvůj nos tak strašně vadí, a sráží ti sebevědomí, tak pak jedině plastika. Ale myslím, že je to zbytečný. Jestli ho máš podobný, jak na těch fotkách, tak to opravdu není žádná hrůza, za kterou by ses měla stydět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7596
4.9.21 11:13
@Petullka82 píše:
Adéla je zrovna kočka :)

To je. 8) Ale dost jsem videla ošklivých keců na její nos. Já už si na ten svůj zvykla. Souhlasím s komentářem výše od anonyma, že nos člověka změní k nepoznání. Že je to opravdu střed obličeje, a člověk by se měl mít rád tak jak se narodil. Existují metody stínování nosu, aby se opticky zmenšil. No já se nedávno ptala chlapa, jestli se mu líbí můj obří nos, tak divne na mě koukal..jako ze jakej velkej nos? Přitom mám fakt rypáček jak Adelka. :mrgreen: :lol: Asi to holt chlapi tolik nevnímají? :mrgreen: Nebo takhle zakladatelko… Když si budeš pořád říkat jak máš velkej nos, a jak si díky němu ošklivá, lidé to tak uvidí. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1193
4.9.21 11:17
@Anonymní píše:
Nos tohoto typu:

Ocením každou radu, jak se s tím naučit žít, nestydět se a nebulet pokaždé co na ulici zahlédnu holku s tím krásným malým rovným nosíkem. Na plastiku penízky bohužel nejsou. :nevim:

Takový nos vyjadřuje osobnost. Má něco do sebe, taková holka není tuctová. Jednou jsem četla podobný příspěvek, ta holka se nechala operovat. Před operací to byla krásná zajímavá holka, po operaci nezajímavá tuctovka, nicméně byla prý spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34496
4.9.21 11:18
@mackA159 píše:
To je. 8) Ale dost jsem videla ošklivých keců na její nos. Já už si na ten svůj zvykla. Souhlasím s komentářem výše od anonyma, že nos člověka změní k nepoznání. Že je to opravdu střed obličeje, a člověk by se měl mít rád tak jak se narodil. Existují metody stínování nosu, aby se opticky zmenšil. No já se nedávno ptala chlapa, jestli se mu líbí můj obří nos, tak divne na mě koukal..jako ze jakej velkej nos? Přitom mám fakt rypáček jak Adelka. :mrgreen: :lol: Asi to holt chlapi tolik nevnímají? :mrgreen: Nebo takhle zakladatelko… Když si budeš pořád říkat jak máš velkej nos, a jak si díky němu ošklivá, lidé to tak uvidí. ;)

Spolužačka mindrák měla a podstoupila operaci. Je trochu jiný, ale knoflíček z něj prostě neudělali. Zvláštní je, že já jsem nikdy její nos nevnímala negativně. Modrooká štíhlá blondýna, sportovkyně. Značka ideál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7596
4.9.21 11:22
@Russet píše:
Spolužačka mindrák měla a podstoupila operaci. Je trochu jiný, ale knoflíček z něj prostě neudělali. Zvláštní je, že já jsem nikdy její nos nevnímala negativně. Modrooká štíhlá blondýna, sportovkyně. Značka ideál.

Myslím si že..Lidi vidí, to co vidět chceme. Pokud se člověk cítí ošklivý a bez sebevědomí, lidi to prostě uvidí. :nevim: Třeba jako s obézní holkou. Pokud na sebe nacpe první rifle co jí přijdou do ruky, bude se cejtit hnusná, tak to prostě bude obyčejná tlustá holka. Než když si ta holka obleče něco co jí sedí, sluší, a bude mít sebevědomí. :nevim: Vidím to na okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4380
4.9.21 11:23
@Anonymní píše:
Nos tohoto typu:

Koukám na ty fotky a mám podobný nosánek. Pocity jako ty jsem mela na střední. Postupem času to nějak samo přešlo a je mi to už burt. Proste takový nos mám a přijdu si zajímavá… prý vypadám jako Anna Polívková :mrgreen:
Někomu se líbí, někomu ne. Někomu se líbí velký zadek, nekomu ne… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34496
4.9.21 11:26
@mackA159 píše:
Myslím si že..Lidi vidí, to co vidět chceme. Pokud se člověk cítí ošklivý a bez sebevědomí, lidi to prostě uvidí. :nevim: Třeba jako s obézní holkou. Pokud na sebe nacpe první rifle co jí přijdou do ruky, bude se cejtit hnusná, tak to prostě bude obyčejná tlustá holka. Než když si ta holka obleče něco co jí sedí, sluší, a bude mít sebevědomí. :nevim: Vidím to na okolí.

Pokud tu nejistotu vyzařují, vnímá ji i ten druhý. Nejsem slepá, vidím postavu, ale pokud je osoba vtipná a pohotová, přestávají mě zajímat podružné informace. S lidmi se setkávám ráda. Každý jsme nějaký a nikdo dokonalý. Třeba koktání a výrazná vada řeči by mě asi vadila víc než větší zadek nebo nos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat