Oslava 5. narozenin: dárek pro holčičku, co všechno má

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
72
17.1.22 15:38

Oslava 5. narozenin: dárek pro holčičku, co všechno má

Ahoj všem.
Moc prosím o radu - dcera je pozvaná na oslavu kamarádčin narozenin. Oslavenkyně je holčička se vším všudy - taková ta hezká, růžová, tatínkem milovaná. Všechno má, rodiče nemají nedostatek, holčička je zavalena hračkami.
Co by dcerka mohla takové holčičce nadělit? Napadá vás něco originálního, u čeho je šance, že to doma nebude mít…? :think: Já jsem fakt zoufalá… :zed: V žádném případě nechci holčičku odbejt, chci, aby měla z dárku radost… :srdce:
MOC děkuju za každou radu! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3204
17.1.22 15:53

Tak jsem chtěla navrhnout kabelku Purse pets a koukám, jak strašně ji zdražili. Já ji kupovala dceři k Vánocům za 650,– Kč. Tak jedině třeba plyšáka, nějaké sponečky, čelenky, ozdůbky do vlasů, to je takový vděčný pro malý princezny, čelenka s korunkou. V HM, v Lindexu, Pepcu mívají hezký doplňky. Nebo dcera milovala i dětskou kosmetiku, dětské laky na nehty, lesk na rty, voňavku… Nebo podle toho, co má ráda. Dcery kamarádka měla ráda lišky, tak jsme kupovali zásadně vše s liškou, teď má kamarádku, která má ráda koně, tak jsme k Vánocům kupovaly sadu mýdel s obrázkem koníka a byl tam i plyšový koník - přívěsek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4168
17.1.22 16:01
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
785
17.1.22 16:53

Pokladničku? Kupovali jsme Synovci který taky všechno má, hračky co dostane na vánoce nebo narozeniny už si ani neberou domů… Tak jsme koupili dřevěnou pokladničku se safari, naházeli do toho asi 100ku v drobakach a mělo to úspěch

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
17.1.22 18:52

Co nejaky zazitek? Vnitrni herna, projizdka na koni nebo tak neco..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13908
18.1.22 22:33

Nase dcera taky vse ma :roll: neni to o tom, že bych rozmazlovala darkama, ale zase tolik si toho nepreje, nad darkama přemýšlí, tak pak neni problém aby vse dostala, davame si i s rodinou, takze dostane od nasich sourozencu, dedy, babicek, od nas…
Ale stejne ji vždy udělá radost treba obyčejna sada na vyrobu slizu, poukazka do kina, zoo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat