Oslava 5. narozenin na zahradě

272
14.7.11 20:00

Oslava 5.narozenin na zahradě

Ahojky

mám prosbičku, dcerka bude slavit v srpnu 5. narozeniny. Oslava bude na zahradě, bude tady asi 10 dětí ve věku 4-7let. Poraďte mi nějakou dobrou zábavu(program, hry) kterou si všichni užijí a nebudou se nudit a s oslavy budou odcházet nadšení. Každý rok něco vymýšlím,ale už mi došly nápady (měli jsem balonky, vodní bomby, bublifuky,klauna atd.), potřebuji nějakou dobrou inspiraci nebo radu. Moc díky. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.7.11 20:29

V některých městech se dá půjčit skákací hrad nebo velká trampolína. Zkus zadat do vyhledávače třeba to u vás bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26470
14.7.11 21:35

Co nějakého profesionála?
http://www.balondekor.cz/…ske-programy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
14.7.11 21:38

Papirkove souteze, opici draha na cas, trampolina, bazen, skakani v pytli, vodni skluzavka (roztahnes na travu, polijes vodou, naskakujes na bricho a jezdis :-) )
barvy na oblicej, vodni pistolky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
14.7.11 22:38

Fíha, holky, vy fakt dětem organizujete oslavy? Já už jich taky pár organizovala pro naše kluky a děti se vždycky zabavily samy. Neberte to jako rýpání, fakt mě to zajímá. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
15.7.11 07:26

Verim tomu, ze by se deti zabavily samy, kor na zahrade!
Sice neorganizujeme oslavy, ale jezdime na vylety a akce, kde jsou miliony deti - karneval, zavod na lodich, zavody na lyzich, sportovni souteze, to vse je samozrejmosti!
Proc? Protoze miluju ten pocit, kdy jsou deti spokojene, vidim, ze je hra bavi a chteji vyhrat nebo se chteji ucastnit!
A prijde mi lepsi, kdyz ditko odchazi s nejakym ZAZITKEM, nez s tim, ze si zase dobre pobehalo s klukama a zatahalo Filomenku za copanky!
Jeste znam skvelou hru co jsme hravali :-)

Potrebujes nejakou vetsi hraci kostku (my meli molitanovou, docela obrovskou. Deti si sednou do kruhu, doprostred se da cokolada, rukavice (palcaky) sala, cepice a pribor. Deti hazou kostkou a kdo hodi sestku bezi dovnit, vse si musi oblect a priborem ji cokoladu do te doby nez sestku hodi nekdo jiny… :mrgreen:
Hravali jsme to jako deti my, ted to na akcich jraji nase deti a kazdeho to bavi!!!!!!
Nekdy to po vecerce hrajeme i my dospeli… :mrgreen: cokoladu menime za jine ingredience :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
17.8.11 18:49

mně se zas hrozně líbí neobvyklé narozeninové oslavy, jako třeba tahle v doxu:) http://www.doxprague.org/cs/news?77 přijde mi to neobvyklé a že to děti jen tak nezažijí:) nemáte někdo zkušenosti s takovými oslavami?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama