Oslava jeho kamaráda - nechci tam spát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 13:50
oslava jeho kamaráda - nechci tam spát

Ahoj, mám malý problém, asi banální, ale už nad ním přemýšlím týden. Jde o to, že jsme pozvaní na oslavu přítelova kamaráda. Já jsem introvert, takže z mé strany na takové oslavy moc nechodíme. Přítel je opak. Bude tam samá „vyšší“ třída, všechno důležití manažeři, hezké slečinky. Je zajištěno i spaní v kamarádově domě, ale já tam spát nechci. Už to takhle bylo minulý rok, nedělá mi to dobře, už jsem na to asi stará. Větší problém je i v ránu, přítel tam chce zůstat do oběda a já vím, že ráno chodím na velkou, ale trpím dráždivým tračníkem a při změně prostředí si nedojdu, ještě když tam bude milion lidí. Jenže jak si neskočím ráno, mám pak blok celý den a je mi zle.
Minulý rok to byl fakt očistec, byla jsem pak 2 dny mimo, bylo mi zle od žaludku, zácpa a už mám spíš na prvním místě pohodlí.
Požádala jsem přítele, jestli není možné jet zpět na náš společný byt, já ale nemám řidičák (je chudák :D ), každopádně přítel je abstinent, takže by šlo „jen“ o tu 15km cestu.
Přítel na mě samozřejmě vyjel, že zase vše komplikuju a má pravdu. Ale jinak ho o nic nežádám, takové akce a situace jsou jednou za pul rok.

Napadlo mě jedině tam nejet. Nevím, jak se zachovat. Jsem navíc dost submisivní, neumím si prosadit svou a vím, že přítel bude zase akorát naštvaný. Díky za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vedma007
Kecalka 271 příspěvků 09.08.19 13:52

Tak tam s ním jeď a pak si večer vezmi taxika, přítel tam může zustat ne? Přeci, pokud opravdu jde o zdravotní problém, měl by to pochopit, že tam spát nechceš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 13:55
@Anonymní píše:
Ahoj, mám malý problém, asi banální, ale už nad ním přemýšlím týden. Jde o to, že jsme pozvaní na oslavu přítelova kamaráda. Já jsem introvert, takže z mé strany na takové oslavy moc nechodíme. Přítel je opak. Bude tam samá „vyšší“ třída, všechno důležití manažeři, hezké slečinky. Je zajištěno i spaní v kamarádově domě, ale já tam spát nechci. Už to takhle bylo minulý rok, nedělá mi to dobře, už jsem na to asi stará. Větší problém je i v ránu, přítel tam chce zůstat do oběda a já vím, že ráno chodím na velkou, ale trpím dráždivým tračníkem a při změně prostředí si nedojdu, ještě když tam bude milion lidí. Jenže jak si neskočím ráno, mám pak blok celý den a je mi zle.
Minulý rok to byl fakt očistec, byla jsem pak 2 dny mimo, bylo mi zle od žaludku, zácpa a už mám spíš na prvním místě pohodlí.
Požádala jsem přítele, jestli není možné jet zpět na náš společný byt, já ale nemám řidičák (je chudák :D ), každopádně přítel je abstinent, takže by šlo „jen“ o tu 15km cestu.
Přítel na mě samozřejmě vyjel, že zase vše komplikuju a má pravdu. Ale jinak ho o nic nežádám, takové akce a situace jsou jednou za pul rok.Napadlo mě jedině tam nejet. Nevím, jak se zachovat. Jsem navíc dost submisivní, neumím si prosadit svou a vím, že přítel bude zase akorát naštvaný. Díky za rady
Sežeň si pro sebe odvoz a přítel ať tam přespí. Tvoje zdravotní problémy snad zná, tak by to měl pochopit, nevím v čem by měl být problém…
pikola
Generální žvanilka 21688 příspěvků 09.08.19 13:56

A to nikam nikdy nejezdíte, nikde nespíte? Jestli se ti tam nechce tak nejezdi, svádět to na záchod mi přijde divný..

Ester13
Kelišová 5913 příspěvků 09.08.19 13:57

Připojīm se k holkám. Sežeň si odvoz nebo taxi a přítele tam nech.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7922 příspěvků 09.08.19 13:58
@Anonymní píše:
Přítel na mě samozřejmě vyjel, že zase vše komplikuju a má pravdu. Ale jinak ho o nic nežádám, takové akce a situace jsou jednou za pul rok.Napadlo mě jedině tam nejet. Nevím, jak se zachovat. Jsem navíc dost submisivní, neumím si prosadit svou a vím, že přítel bude zase akorát naštvaný. Díky za rady

Udělej si řidičák ;) taxi… Přítel nepije a chce být někde přes noc? Co z toho má, z toho přespání myslím? :think:

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15569 příspěvků 09.08.19 13:59

Sezen si taxi na odvoz a neres…

S.Berankinová
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 09.08.19 14:00

Jestli chceš být dál v submisivní roli, tak jeď a pak trp. Jestli ne, tak překroč vlastní stín a nenech se nutit do ničeho, co nechceš.

kopretina90
Kecalka 248 příspěvků 09.08.19 14:02

Upřímně, pokud to je jednou za rok, tak bych to prostě překousla.. Beru to z pohledu i toho druhého, víš. Přítele se budou ptát, proč jako jediná tam nechceš spát a co se děje, že se od ostatních distancuješ atd. Takže za mě bych to prostě přetrpěla.

Kotatko03
Echt Kelišová 8836 příspěvků 09.08.19 14:02

Zdravotní problémy chápu, nicméně myslím, že to nebudete jediný problém…viz. věty o „vyšší“ třídě, manažeři, slečinky…
Sehnala bych si odvoz s tím, ať tam partner zůstane…

Paola21
Závislačka 4108 příspěvků 09.08.19 14:06

Tak si vezmi taxi a jeho tam nech :nevim:

Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 09.08.19 14:09

Ono se sice protiklady přitahují, ale tak pár týdnů/měsíců. Dlouhého trvání vztahu extrovert + introvert nedávám, zvlášť když nezvládnete dohledat kompromis v takové banální situaci.

Lalelale
Kelišová 5304 příspěvků 09.08.19 14:11

15 minut? Vezmi si taxi. Asi bych na přítelove místě též byla trochu naštvaná, že má polovička nemůže nikam jet kvůli záchodu…

Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 09.08.19 14:20
@Anonymní píše:

To mi chceš říct, že když se každý den nevykajdíš, je ti zle? Já nevím, ale asi bych na návštěvě, kde je x lidí, taky hned poránu nemohla trůnit na záchodě, ale za jeden den snad tolik odpadu nevznikne, abys to nevydržela do odpoledne, ne?

Jana525
Kelišová 5831 příspěvků 09.08.19 14:24

Sezen si odvoz.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama