Oslava narozenin (dcera 4 roky) - Praha Vršovice a širší okolí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2472
28.12.19 14:08

Oslava narozenin (dcera 4 roky) - Praha Vršovice a širší okolí

Ahoj, dcera si strašně přeje ke 4 narozeninám oslavu pro kamarády. Ráda ji oslavu uspořádám, ikdyž nejsem zrovna hostitelský typ. A teď otázka kde? Máte zkušenost s nějakou herničkou nebo vhodnym místem v okolí Prahy Vršovic nebo i širším okolí? Měli jste někde oslavu? Jaké to bylo? Co pro vás připravili nebo co jste připravili vy?
Děkuji. :kytka: Oslava bude v březnu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
323
28.12.19 15:00

@Kaara my meli v cukrarne sweet life u vinohradske vodarny. Je tam pekny detsky koutek. Neplati se najem, ale je nejaky obnos povinne konzumace. Kdyz se do nej zapocita dort, neni problem ho naplnit. Jen pozor na prekroceni casu (myslim, cca 3 hodiny), pak se plati asi 600 za hodinu. Kamaradka mela pronajatou hernu v RC Palecek. To se vyplati, pokud chcete delat obcerstveni sami. Plati se docela vysoky najem, ale herna je pekna, prostorna vcetne kuchyne s myckou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2472
28.12.19 15:09

@Lucynka_v děkuji. Sweet Life znám. Myslíte že by se tam 4letym líbilo? Her na je maličká (což já mám rada). Dělali jste nějaké aktivity? Nebo jste deti nechali jen tak hrát? Kolik let a kolik deti?

Na RC Paleček kouknu. O tom jen vím, že je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
28.12.19 15:14

@Kaara nechali jsme je si hrat, na tu dobu, co jsme tam byli, to akorat stacilo. Deti bylo cca 12 + asi 8 dospelych. Slavili jsme tam 5.narozeniny. Ctvrte by byly lepsi. Palecek je pro stejnou vekovou kategorii, ale prostornejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina
28.12.19 15:22

My jsme byli na různých oslavách a pro takhle malé se mi nejvíc líbilo v herničce Lumpík. Pro větší dítka je pěkná herna na Hamru v Záběhlicích.

• Citovat
  • Nahlásit
2472
28.12.19 15:26

@Lucynka_v mě se ta kavárna děsně líbí. Jen se bojím toho prostoru. Jinak to tam zbožňuju :srdce: Tak diky za tip. Nevíte jestli jsou ochotni zavřít celou jedničku? Nebo je možné že tam přijde ještě někdo z venku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2472
28.12.19 15:27

@Mufina o Lumpikovi jsem slyšela, ale nikdy jsem tam nebyla. Hamr znám a uvažuju o něm. Jen někde psali že hernu neuzavrou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
28.12.19 15:27

@Kaara zavrou to cely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2472
28.12.19 16:15

@Lucynka_v tak aspoň tak :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina
29.12.19 08:51

@Kaara na Hamru to uzavřené nebylo. V Lumpíkovi bylo zavřeno a to bylo fajn. Ten Hamr mi právě přišel lepší až pro větší dítka.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat