Oslava narozenin v Hradci Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marki77
Závislačka 4604 příspěvků 03.01.17 15:13
oslava narozenin v HK

Ahoj, jdu se poradit s mamnkama z Hradce Králové. Hledám místo na oslavu narozenin pro 10letou slečnu. Krémě McDonadls nebo Tonga.Moc díky za rady.

Reakce:
Ibi
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 03.01.17 15:17

Předpokládám, že teď někdy v zimě, takže vnitřní prostory…mám tedy teprve tříletou, ale vím, že těch míst v zimě v HK moc není… Znáš Asport v Malšovicích?

marki77
Závislačka 4604 příspěvků 03.01.17 17:02

V Asportu měla oslavu loni. Chtěla zkusit zase něco jiného ale vypadá to, že se tam letos opět vrátíme.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >