Oslava s desetiměsíčním mimi

372
5.3.16 16:19

Oslava s desetiměsíčním mimi

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti.. Jedná se mi o toto - koncem června jdeme na narozeninovou oslavu s cca 50 lidmi, dceři bude v té době 9,5 měsíce, většinu lidí tam uvidí poprvé v životě, tak jsem chtěla vědět, jak zhruba na toto dětičky reagují… Samozřejmě vím, že každé dítě je jiné ;-) Ptám se na vaše zkušenosti..
Oslava bude v sále, s hudbou a domů to nemáme daleko, poblíž je i dětské hřiště, takže není nutné sedět tam celou dobu oslavy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

brko
5.3.16 16:30

Garantuji ti, ze v zaveru diskuze zjistis, ze ses nedozvedela vubec nic, od ceho by ses mohla odpichnout :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
6752
5.3.16 16:32

Moje dítě by se nudilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
5.3.16 16:38

@Klanel můj kluk miluje společnost a když muze jit z ruky do ruky :D
Vem ji s sebou hracky, deku na travu a kdyz nebude chtit byt uvnitř, můžete si hrat venku, spinkat muze v kocarku a v nejhorsim pujdete domu.
Takhle bych to udelala ja, zalezi, jak moc společensky dite mas. Jestli jsi s ni jen ty a tatinek, tak muze byt vykulena, muze plakat… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
5.3.16 16:40

@Klanel moje by spalo v šátku :mrgreen: :mrgreen: popř v kočáru (ale to né v sále, ale venku).. náš v tomto věku zvládl 4denní metalový festival :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62072
5.3.16 16:51

@Klanel zalezi, co v te dobe bude umet a jak se zabavi. Pokud ude stat, muze obchazet zidlicky, jinak bych vzala deku s hrackami. Nejdulezitejsi je zajistit spanek, to jde v om kocare. Ja v tom nevidim problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
5.3.16 16:53

Bude tam jediné dítě? my byli na menši oslavě a měla tam bratránky a sestřenky a byl tam provizorní dětský koutek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
5.3.16 16:54

@brko :-D jen mě zajímají zkušenosti, případně ty rady a tipy ;)

Společenská vyloženě není, ale bude tam mít poblíž mě, příp tatínka a prarodiče atd… Každopádně to nebudu lámat přes koleno :-) Hračky s sebou určitě vezmeme…

@martina.se fesťák??? 8o hustý :potlesk: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
5.3.16 16:57

@Gosi Jiné dítě tam nebude…
@blumen spánek bude normálně doma, pokud by byla unavená, tak prostě odejdeme :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
5.3.16 16:57

@Klanel jo, fesťák.. byl za hvězdu :mrgreen: :mrgreen: samože bylo vše přizpůsobené jemu, ale Rompeprop (hlavní kapelu, co jsem chtěla vidět) prospal v šátku :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20203
5.3.16 17:06

@Klanel Dcera absolvovala jako mimino několik oslav a svatbu, syn menší rodinné sešlosti a outdoorovou akci. Důležité je zajistit dítěti jeho rezim (možnost spaní) a protazeni, umět ho zabavit. Neuprednostnit svou zábavu před potřebou dítěte, nenutil dítěti být společenské a nechat se od všech chovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
5.3.16 17:26

Náš první absolvoval svoji první oslavu chvilku po šestinedělí. Slavila se naše svatba a jeho narození. Bylo tam tak kolem 30 lidí. Ale to stejně většinou prospal a choval se. Ty už teď tak nějak můžeš vědět, jak je společenský nebo jestli mu lidi kolem spíš vadí. Ale i to se mění. Tak jako obecně mi oslavy s dětmi přijdou náročnější spíš pro rodiče, ne pro ty děti. Těch se vždycky někdo ujme :mrgreen:
Jinak my už máme koupený lístky na místní festival a to bude druhém kolem 3 měsíců. Ale je to jen na jeden den :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
brko
5.3.16 17:36
@martina.se píše:
@Klanel jo, fesťák.. byl za hvězdu :mrgreen: :mrgreen: samože bylo vše přizpůsobené jemu, ale Rompeprop (hlavní kapelu, co jsem chtěla vidět) prospal v šátku :mrgreen: :mrgreen:
:pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
a12
41921
5.3.16 18:08

Tak muj syn byl poprve na takovy oslave taky tam v tech 10 mesicich a cizi lidi fakt nemel rad..v tu dobu se bal i moji babicky a dedy, k nikomu cizimu nechtel jit.. a tam videl fakt vetsinu lidi poprve i ja je do ty doby neznala.. a byl uplne skvelej :palec: dokonce tam i rozdaval usmevy :lol: bylo to s veceri s obsluhou takze se sedelo u stolu a on v zidlicce a v pohode jsme se najedli bez scen :) a pak tam usnul v naruci jedny skoro tety kterou videl asi potreti :mrgreen: a zbytek vecera prospal v kocarku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16057
5.3.16 18:46

Malej byl prvně na podobnej oslavě ve 3 měsících, moji rodiče měli svatbu, a zvládal v pohodě :D má celkem rád společnost, je rád středem pozornosti, vetšinou se o něj známí a příbuzní perou, aby si ho mohli aspon chvíli pochovat a je spokojenej :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama