Oslava v domě s 10 dětmi, je to možné?

45
20.9.21 10:01

Oslava v domě s 10 dětmi, je to možné?

Ahoj maminky, nemáte některá zkušenost s větším množstvím (asi 10 )děti doma na oslavě? Máme normální dům se zahradou ale bude už říjen tak nevím jak to zvládneme, kde spíš budeme, nebo je to v tomhle množství nesmysl? Syn nechce nikoho vyškrtnout a v herně taky nechce být. Nevím jestli se to dá zvládnout? 🙆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3619
20.9.21 10:04
@dagii píše:
Ahoj maminky, nemáte některá zkušenost s větším množstvím (asi 10 )děti doma na oslavě? Máme normální dům se zahradou ale bude už říjen tak nevím jak to zvládneme, kde spíš budeme, nebo je to v tomhle množství nesmysl? Syn nechce nikoho vyškrtnout a v herně taky nechce být. Nevím jestli se to dá zvládnout? 🙆

Syn takhle slavil 10-té narozeniny, už nevím, kolik dětí tu bylo, no hodně. Lítali po venku a bylo to super. Má to taky v říjnu. Pokud venku nebude pršet, tak ok. Moc jsem se mezi ně nepletla, ale občas jsem je poslouchala a tlemila jsem se :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25388
20.9.21 10:06

V klidu, já jako dítě v takovém množství slavila v říjnu i v bytě, akorát sme si šli pak hrát chvíli za barák na hřiště, takze zahrada je výhoda :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6753
20.9.21 10:07

@dagii Proc by ne, my jsme teď měli v bytě na oslavu 6deti.. Na zahrade máme oslavu běžne pro 10-12deti.. Je to sice blázinec, ale jedno odpoledne to člověk prezije :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11485

Jestli to budou jen děti bez rodičů tak si to dokážu představit. Třeba bude hezky a bude se dát být i na zahradě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
@jednoslunicko píše:
Syn takhle slavil 10-té narozeniny, už nevím, kolik dětí tu bylo, no hodně. Lítali po venku a bylo to super. Má to taky v říjnu. Pokud venku nebude pršet, tak ok. Moc jsem se mezi ně nepletla, ale občas jsem je poslouchala a tlemila jsem se :mrgreen:

A pojali jste to tedy jako vše venku nebo i něco uvnitř? Zase se bojím aby jim nebyla zima

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15345
20.9.21 10:08

Záleží jak moc jsi útlocitná na pořádek. Já po takovéto oslavě pozvala paní na úklid, protože jsem na to neměla nervy. Ale jinak se to určitě zvládnout dá. My raději organizujeme oslavy mimo byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70925
20.9.21 10:10

Dá. Je třaba být trochu hlukuodolná a připravit se na čubes. Záleží i jak moc to chce nechat živelně nebo zda to bude více dospělákem organizované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3619
20.9.21 10:10
@dagii píše:
A pojali jste to tedy jako vše venku nebo i něco uvnitř? Zase se bojím aby jim nebyla zima

Jídlo bylo uvnitř a mohli i do domu, ale že bylo hezky, tak se sami drželi venku. Opékali jsme i špekáčky, tak by se zahřáli u ohně. Ono to bylo ve všední den po škole, ze školy jsem je odvozila já a rodiče si večer přijeli. Takže to bylo dejme tomu od 14 do 19, to nezmrzli :-). Ale na začátku října bývá ještě takové teplo, že máme fotky, jak jsme venku s krátkým rukávem. Tak to zkus naplánovat spíš dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
20.9.21 10:23

Jo dá se to. Taky záleží jak máte velky byt a ta možnost vyhnat je na zahradu je taky dobrý. Však tam nemusí být celou dobu, dle počasí třeba jen na nějakou chvíli, kdy si třeba zahrajou nějaký hry. Taky jsme to tak měli párkrát, dcera je narozena v únoru. Tak pěkně si to užijte 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
20.9.21 10:25

Zvládnout se to dá. Měli jsme v domě oslavu osm dětí (8-11 let) a šest dospělých v listopadu. Předání dortu a dárků, rozbalování dárků, občerstvení, to probíhalo uvnitř. Pak byly děti venku na zahradě - trampolína, balon, švihadlo, křídy na kreslení na zem, houpačka atd. Občas se přiřítily dovnitř, něco snědly a zase běžely. Dovnitř šly až navečer, kdy se ochladilo. Hrály karty a různé společenské hry.
Základem je uklidit vše, co nechceš aby rozbily, vymezit prostor (uvnitř pouze přízemí, venku terasa a část zahrady bez stromků) a smířit se s nepořádkem. A taky už při zvaní na oslavu upozornit, ať si neberou nějaké nóbl oblečení. Aby na té zahradě mohly řádit beze strachu z toho, že si ušpiní kalhoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13349
20.9.21 10:37

V baráku? To je jako vážně myšlený dotaz? Já takové množství dětí měla v bytovce a na pohodu, žádný extra hluk, žádný svinčík. Ven šly pak na chvíli na hřiště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
20.9.21 11:14

A začátek programu?

A můžete mi pro představu říci, čím jste začali? Hned se vrhnout na dárky mi přijde moc brzo, to bych nechala třeba za chvíli, tak nevím jak to celé hezký začít 🙆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
20.9.21 11:36

Ahoj, synovi už je 20, ale mám to v živé paměti. Narodil se v zimě, takže jsme dělali oslavy v domě. Dcery jsou v létě, tam naštěstí stačila zahrada.
Byl to masakr :mrgreen: pamatuji si, ze byly hranolky i u nás v ložnici. Vždycky se to zvrtlo :mrgreen:. Ale byl šťastný.
Zaplatpanbuh, ze už je tohle minulost :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
20.9.21 11:49

@Flyingfrog asi dobrej oddíl :mrgreen: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...