Oslovení veřejně známé osobnosti

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.12.21 19:13

Oslovení veřejně známé osobnosti

Ahoj holky a kluci, teď řeším takovou věc. Líbí se mi jeden poměrně veřejně známý člověk. Přednáší na VŠ a fakt se mi líbí (hlavně to, jak je chytrý). Jsem podobně stará ( takže ne už moc mladá) a z úplně jiného oboru, takže by vypadalo dost divně, kdybych dorazila na přednášku. Ale strašně moc bych s ním chtěla jít na kafe nebo kdyby měl nějaký debatní kroužek :mrgreen:. Je to celé šílené, ale fakt se mi moc líbí :palec:.
Neřešil jste někdo podobnou situaci?
A berte to, prosím, spíš jen pro odlehčení ;), takové vlákno o idolech :).
Pokud nebude moci zůstat anonym, tak prosím smazat. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12848
3.12.21 19:17

Tak mu napiš email nebo něco ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41881
3.12.21 19:24

A znáš ho z obrázku nebo jsi ho viděla i naživo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Cenarius píše:
Tak mu napiš email nebo něco ne?

Vážený pane,
kouzlo Vaší osobnosti na mě přes monitor PC zapůsobilo tak moc, že v noci když nemůžu spát, tak sním o tom, že spolu diskutujeme o problémech světa nad šálkem dobré kávy.
Navrhuji setkání příští středu v 15. hodin v kavárně naproti vaší fakulty ;)
Asi tak nějak?

• Citovat
  • Nahlásit
25827

Přišla bych za ním a narovinu mu řekla, že se mi velmi líbí jeho projev a myšlenky a pozvala ho k rozhovoru u kávy. Ale já jsem taková huba nevymáchaná, nedělá mi problémy oslovit lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20321
3.12.21 19:25

Odfantazíruj si to a začni věnovat pozornost reálným vztahů, uč se navazovat tak, aby byly uspokojivé, abys nemusela dělat šílenou stíhačku nebohému člověku co má tu drzost veřejně vystupovat.

Celé to tvoje pobláznění pramení z toho, že teda jsi nespokojená se životem a vztahy co máš.

A ne - fakt to nevyřešíš tím, že se budeš snažit oslovit někoho, do koho si projikuješ co chceš.

Řeš to neuspokojivé co máš.

A ne - to že o své fantazii zakládáš diskuze na emiminu není na odhlehčení, to bohužel ukazuje samotu, ve které jsi schovaná.

Stálkování není humorné.

Jen když si ji přiznáš a najdeš odvahu hledat a budovat reálné vztahy, pro začátek třeba skamarádkou, se kterou bys o tom, že se ti dotyčný líbí mohla žertovat a pak toho nechat, tak se z té pasti osamění dostaneš ven.

Jinak pokud dotyčný je charismatický a působí veřejně, tak pošahaných fanynek má celé betlémy. Věštšinou se jich dost bojí, zejména pokud to teda není mladé řezivo do postele, ale neuspokojené dámy středního věku. Vony umí být dost děsivé. Chceš k nim patřit? Nebo se spíš začneš věnovat své vlastní realitě a hledat cesty, jak ji změnit tak, aby byla uspokojivá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41881
3.12.21 19:25
@Anonymní píše:
Vážený pane,
kouzlo Vaší osobnosti na mě přes monitor PC zapůsobilo tak moc, že v noci když nemůžu spát, tak sním o tom, že spolu diskutujeme o problémech světa nad šálkem dobré kávy.
Asi tak nějak?

V patnáct hodin se píše bez tečky. A líp mi teda zní naproti vaší fakultě. A mezi noci a když je čárka. Jaký že je jeho obor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12848
3.12.21 19:27
@Anonymní píše:
Vážený pane,
Asi tak nějak?

Ne, takto by to podal nevyradeny 15 lety panic, který nikdy nemluvil s druhým pohlavím.

Obyčejné pozvání na kafe stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41881
3.12.21 19:27
@Ou píše:
Odfantazíruj si to a začni věnovat pozornost reálným vztahů, uč se navazovat tak, aby byly uspokojivé, abys nemusela dělat šílenou stíhačku nebohému člověku co má tu drzost veřejně vystupovat.

Celé to tvoje pobláznění pramení z toho, že teda jsi nespokojená se životem a vztahy co máš.

A ne - fakt to nevyřešíš tím, že se budeš snažit oslovit někoho, do koho si projikuješ co chceš.

Řeš to neuspokojivé co máš.

A ne - to že o své fantazii zakládáš diskuze na emiminu není na odhlehčení, to bohužel ukazuje samotu, ve které jsi schovaná.

Stálkování není humorné.

Jen když si ji přiznáš a najdeš odvahu hledat a budovat reálné vztahy, pro začátek třeba skamarádkou, se kterou bys o tom, že se ti dotyčný líbí mohla žertovat a pak toho nechat, tak se z té pasti osamění dostaneš ven.

Jinak pokud dotyčný je charismatický a působí veřejně, tak pošahaných fanynek má celé betlémy. Věštšinou se jich dost bojí, zejména pokud to teda není mladé řezivo do postele, ale neuspokojené dámy středního věku. Vony umí být dost děsivé. Chceš k nim patřit? Nebo se spíš začneš věnovat své vlastní realitě a hledat cesty, jak ji změnit tak, aby byla uspokojivá?

Ty jo, já bych to takhle obšírně napsat neuměla :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.21 19:28
@Russet píše:
A znáš ho z obrázku nebo jsi ho viděla i naživo?

Teď je celkem dost v TV. Líbí se mi jeho přednášky na YouTube. Líbí se mi jako muž, jako vědec i jako pedagog.
Ovšem s jeho studentkami o generaci mladší se fakt rovnat nemůžu no. ;)
Když mně by stačilo jen to kafe, jsem nenáročná. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
41881
3.12.21 19:28
@Anonymní píše:
Teď je celkem dost v TV. Líbí se mi jeho přednášky na YouTube. Líbí se mi jako muž, jako vědec i jako pedagog.
Když mně by stačilo jen to kafe, jsem nenáročná. :mrgreen:
Řekni jméno :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41881
3.12.21 19:29
@Cenarius píše:
Ne, takto by to podal nevyradeny 15 lety panic, který nikdy nemluvil s druhým pohlavím.Obyčejné pozvání na kafe stačí.

Zní mi to taky divně, ale mohlo by to mezi x pozváními zaujmout jeho pozornost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.21 19:30

@Ou hoď se do klidu ;). Ale i tak dík za rozbor. Jindy to ale umíš líp.

• Citovat
  • Nahlásit
4455
3.12.21 19:31
@Anonymní píše:
Když mně by stačilo jen to kafe, jsem nenáročná. :mrgreen:

@Russet že je to jeden z těch vědec nebo matematik Na Lovu na Nově???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.21 19:31
@Russet píše:
V patnáct hodin se píše bez tečky. A líp mi teda zní naproti vaší fakultě. A mezi noci a když je čárka. Jaký že je jeho obor?

Jj, chtělo by to korekturu. Je to samá hrubice ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat