Oslovila jsem ciziho chlapa, co dál...

Napsat příspěvek
15560
14.3.17 21:25
@Anonymní píše:
Ja to chapu.To bylo na tu 8o 8o 8o. Toho jsem se bala.Ja to pochopila.Ty jsi ji to dobre napsala

Jo táááák. Kulí oči jak kdyby viděla bubáka. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2721
14.3.17 21:25
@vonajebohyne píše:
Toz asi tak…posli mu MMS, v nejhorsim zavolej…jen mu proboha nepis.
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
14.3.17 21:27
@Anonymní píše:
Dnes jsem oslovila chlapa, ktery pi me obcas na ulici pri pitkano pokukoval. Zeptala jaem se jestli mi da cislo.Dal mi ho a ja ted vecer nevim, jestli mu zavolat a co a jak dal. Nejsem puboska, budu mit 38 a mam 2 deti. Citim se divme. Poradte co s nim…

Taky koukám jak chleba z tašky. :) Jsem strašná konzerva, takže bych si sama o tel. číslo u chlapa neřekla. Ale když už ho máš, tak bych nevolala hned. Počkala bych den-dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15560
14.3.17 21:28
@nostress píše:
Taky koukám jak chleba z tašky. :) Jsem strašná konzerva, takže bych si sama o tel. číslo u chlapa neřekla. Ale když už ho máš, tak bych nevolala hned. Počkala bych den-dva.

Někdy je to na škodu být zapřísáhlá konzerva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13667
14.3.17 21:28

Určitě se ozvi, kdyby neměl zájem, tak ti číslo dávat nebude přeci ne? ;) Přeji hodně štěstí a napiš jak to vypadá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
14.3.17 21:36

Já bych napsala. Něco ve smyslu : "Přeji hezký večer, omlouvám se, že jsem to na Vás dnes tak vybafla s tím telefonním číslem, ale nedalo mi to… :oops: A podpis. Třeba neznámá z ulice :) " A uvidíš reakci :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.3.17 21:38

Dnes uz je pozde, zitra mu brnknu.
Jsem stastna za moji odvahu a to jsem pravy opak nejake odvazne zeny.
Snazim se prekrocit muj stin.Vzdy jsem se nechala sbalit a ted si vybiram ja.To neznamena, ze za nim budu litat.
Jsem zvedava a dam vedet.Diky, ktere jste me podporili.Moc mi to pomaha

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.3.17 21:40
@Ráchelia píše:
Já bych napsala. Něco ve smyslu : "Přeji hezký večer, omlouvám se, že jsem to na Vás dnes tak vybafla s tím telefonním číslem, ale nedalo mi to… :oops: A podpis. Třeba neznámá z ulice :) " A uvidíš reakci :-)

Jmeno jsme si taky rekli.Dal cislo, ja jsem mu i rekla, ze je mi trochu trapne.On rikal, ze to mi byt nemusi a dal mi to cislo.

• Nahlásit
  • Citovat
2439
14.3.17 21:45

Hele nejspíš bude zadanej, ženatej nebo něco, ber to jako prima zpestření, nic od toho nečekej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
14.3.17 21:59
@Anonymní píše:
Jmeno jsme si taky rekli.Dal cislo, ja jsem mu i rekla, ze je mi trochu trapne.On rikal, ze to mi byt nemusi a dal mi to cislo.

koukej mu zítra zavolat, pozvi ho na kafe a je to.. tam se dozvíš více, ale nečekej nic víc než pokec u kafe..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
14.3.17 22:00
@adam75 píše:
Hele nejspíš bude zadanej, ženatej nebo něco, ber to jako prima zpestření, nic od toho nečekej.

Kdyby byl zadaný, pravděpodobně by si vzal on její číslo, aby mu nevolala v nevhodnou dobu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
14.3.17 22:13
@jdukolem píše:
koukej mu zítra zavolat, pozvi ho na kafe a je to.. tam se dozvíš více, ale nečekej nic víc než pokec u kafe..

přesně

a co ty víš co se z toho nakonec vyvine…

držim palce zakladatelko :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
14.3.17 22:40

Zavolejte mu a řeknite mu, že celý život hledáte lásku, tak jako skoro všichni lidi a potřebujete se s ním setkat, aby jste zjistila, jestli to není náhodou ON - vašeho srdce šampion☺, proste to obradte na humor a uvidíte jak zareaguje…
ale pokud máte problém s komunikací s cizími lidmi, které nepoznáte, tak mu zavolejte, Ŕeknite mu : "Dobrý den, dnes/včera jste mi dal vaše číslo…jak se máte? ". No pak necháte rozhovor plynout a uvidíte, jestli jste vubec achopní oba komunikovat a uvidíte, jak se to vyvine…

/a protože je nekdy dobré být paranoikem, pokud jde o chlapa, o kterem vubec nic nevíte a nikdy nevíte, na jakého úchyla mužete narazit, tak na vašem míste, pokud máte nejské pochybnosti, bych možná volala z anonymního čísla/

• Citovat
  • Upravit
pohledmuze
15.3.17 00:26

Jako je to sympaticke, ze i zena muze mit odvahu nekoho oslovit. :think: Ale obavam, ze je to komlikovanejsi nez opacne. Protoze jestli jsi pekna zenska, tak te skoro nikdo neodmitne bez ohledu na to, jestli je zenaty, zadany atd., protoze si bude slibovat sex, nebo nejaky dobrodruzstvi. :think:

• Citovat
  • Upravit
4512
15.3.17 06:26

@Klopotkova Na tu češtinu asi joo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie