Oslovila jsem ciziho chlapa, co dál...

Napsat příspěvek
Anonymní
17.3.17 22:04

No a ted si vemte, ze ho budu potkavat na ulici.To jsem si to zavarila…

• Nahlásit
  • Citovat
15622
17.3.17 22:08

Zakladatelko, nech tomu volný průběh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.17 22:08

Jinak nechapu to.On se na me vzdy intenzivne dival a dokonce v to utery, kdy se mi ozval, tak chtel jeste v noc za mnou prijit.
Myslim si, ze je zadany, ale rika, ze je rozvedeny. V tom bude asi ten problem

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.3.17 22:09
@Klopotkova píše:
Zakladatelko, nech tomu volný průběh.

No jo, ale citim se teda priserne

• Nahlásit
  • Citovat
15622
17.3.17 22:10
@Anonymní píše:
Jinak nechapu to.On se na me vzdy intenzivne dival a dokonce v to utery, kdy se mi ozval, tak chtel jeste v noc za mnou prijit.
Myslim si, ze je zadany, ale rika, ze je rozvedeny. V tom bude asi ten problem

Pokud by chtěl ještě v tu noc za mnou přijít, tak bych to brala tak, že mu jde vyloženě o sex. :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.17 22:10

Jsem se ma tu moji odvahu mela radeji hned vyprdnout…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.3.17 22:12
@Klopotkova píše:
Pokud by chtěl ještě v tu noc za mnou přijít, tak bych to brala tak, že mu jde vyloženě o sex. :think: :nevim:

Asi jo, ale ja bych uz brala radeji i ten sex nez. :srdce: nic

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.3.17 22:14

Ztrapnila jsem se na plne care

• Nahlásit
  • Citovat
15622
17.3.17 22:15
@Anonymní píše:
Asi jo, ale ja bych uz brala radeji i ten sex nez. :srdce: nic

Tak si musíš ujasnit, o co Ti jde. :jazyk:
Pokud o vztah, tak bych se mu nyní neozývala a vyčkala, zda se ozve, co mi řekne/napíše a dle toho bych reagovala. Myslím, že v současné chvíli je to jediné řešení. :think:
Pokud Ti jde o sex, tak bych mu napsala, zda se nechce sejít a udělat si hezký večer… :mrgreen:

Lhostejná mu nejspíš nebudeš, když Ti to číslo dal, ale o co mu jde/šlo, těžko říct…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2975
17.3.17 22:16

Zakladatelko, v klidu, neházej flintu do žita, třeba mu to fakt nevyšlo, nebo taky taky přemýšlí jako ty a sbírá další odvahu. A pokud to nevyjde a budete se potkávat na ulici, tak hlavu vzhůru a usmívej se, hlavně zachovat klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15622
@Anonymní píše:
Ztrapnila jsem se na plne care

To zase tak neber, není Ti 16, abys ty „trapasy“ tak prožívala a ani bych to trapasem nenazývala… hlavu vzhůru… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
@Anonymní píše:
Jsem se ma tu moji odvahu mela radeji hned vyprdnout…

Hlavně si nic nevycitej. A s tím potkáváním na ulici, buď za dámu. Rozhodně ho nezdrav jako první.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2293
17.3.17 22:34
@Anonymní píše:
No jo, ale citim se teda priserne

Aspoň vidíš, jaký je nás chlapů každodenní chléb… :mrgreen: ale kašli na to…udělala si pro věc, co se dalo, příště to vyjde…lepší než kysnout 15 let někde na seznamce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.17 22:39
@ontar píše:
Aspoň vidíš, jaký je nás chlapů každodenní chléb… :mrgreen: ale kašli na to…udělala si pro věc, co se dalo, příště to vyjde…lepší než kysnout 15 let někde na seznamce…

No tak to je horka zkusenost.Me jeste nikdy nikdo neodmitl a o zajem muzu jsem nemela nikdy nouzi.Je to poprve a teda ty pocity nic moc…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.3.17 22:40
@Klopotkova píše:
Tak si musíš ujasnit, o co Ti jde. :jazyk:
Pokud o vztah, tak bych se mu nyní neozývala a vyčkala, zda se ozve, co mi řekne/napíše a dle toho bych reagovala. Myslím, že v současné chvíli je to jediné řešení. :think:
Pokud Ti jde o sex, tak bych mu napsala, zda se nechce sejít a udělat si hezký večer… :mrgreen:Lhostejná mu nejspíš nebudeš, když Ti to číslo dal, ale o co mu jde/šlo, těžko říct…

No ale ja uz si netroufam mu neco psat. Co kdyz bude ignorovat…Sex s nim bych si ale dala

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama