Oslovování na ulici, ano nebo ne?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
63
20.10.21 22:47

Oslovování na ulici, ano nebo ne?

Ahoj, chtěl bych tu otevřít další diskuzi na oslovování a seznamování na ulici. Zajímá mě, zda to ženy potěší či nikoli. Jsem trochu totiž nejisty, jelikož jsem slyšel ženy, které takový muži, co osloví, velice okouzlí, že mají odvahu. Pak jsem, ale také slyšel názor žen, které toto nemají rády a odpuzuje je to. Sám jsem 2× oslovil random slečny ale obě mi daly na sebe kontakt ale byly zadané, což je další věc proč to delaji. Je mi 28, jsem z Prahy takže tu výběr je. Spíš mám asi problem s odmítnutím, nebo spis jakým stylem to odmítnutí přijde. Zároveň me zajímá názor chlapů, co jim kdy ženy na oslovení řekly, pokud tak učinili. Nebaví mě už Tinder apod., kde slecny chtěly jen sex :,( :lol: :lol: díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1084
20.10.21 23:00

Za me v pohode, stalo se mi to snad 2×, jednou jsem byla v zahranici, tam jsem s vysvetlenim odmitla, jednou doma a z toho i neco bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
20.10.21 23:11

Já jsem skoro automaticky zamítavá ke všemu, co mi kdo takhle na ulici řekne. Ale jsem taky hrozný introvert, takže je to spíš sebeobranná reakce, ne něco plynoucí z morálního pobouření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16737
20.10.21 23:22

Tak u mě by tohle úspěch nemělo… :lol: Ale to neznamená, že u nějaké jiné nemůžeš skórovat… ;) Přijde divné, oslovovat na ulici někoho, koho neznám.. A taky bych si pomyslela, že ten chlap je nejspíš lovec, co to zkouší na každou. Za mě ne. Ale já všeobecně nemám ráda pocit, že jsem lovena.. Chlap na to musí opravdu velmi velmi pomalu a navíc chytře… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
20.10.21 23:34

U této taktiky zásadně záleží na tom, jak dotyčný vypadá (resp. setká-li se vkus dotyčné se vzhledem oslovitele). Je-li to obejda, tak to nepotěší nikoho. :nevim: Mě vždycky oslovovali jen divní týpci, takže když mi bylo -náct, tak jsem to odkývala a dala špatný telefon. Teď už jsem od pohledu sebevědomější, tak si tolik nedovolují. :lol: Takže vzhledem ke zkušenostem to nemám ráda a považuji to za drzost, ale kdyby mě oslovil nějaký můj idol, tak bych mu to odpustila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5816
20.10.21 23:36

Jakože styl Ruku líbám, slečno. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
20.10.21 23:51

Uaaaa tak za me ne. Stalo se mi a z leknuti odmitnu. Nemam to rada. Musim mit cas si chlapa napred okouknout a tak nejak vnitrne vyhodnotit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
20.10.21 23:57

Za mě JO. Stalo se mi jednou, že mě sympaťák pozval na kafe. Bohužel jsem zrovna byla zadaná (a ten vztah dlouho nevydržel), být nezadaná tak nevaham ani minutu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3828
21.10.21 00:03

Za mě ne. Osobně nemám ráda když na mě mluví cizí lidi. Ale jiná to třeba ocení. :nevim:

A to s tím dáváním kontaktu i když je zadaná - taky jsem párkrát dala, abych se otravy zbavila. Někteří muži umí být fakt urputní a ne neberou jako odpověď. Neříkám, že je to tvůj případ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3828
21.10.21 00:05

A jestli máš problém s odmítnutím, tak se na tuhle metodu rovnou vykašli. Tady je šance na úspěch fakt minimální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
21.10.21 00:20

Tak pokud to není skoro bezzubej, prohulenej zedník Mirda se slovy „čau kočko“ tak to ženu samozřejmě potěší.
I zadanou, tu možná víc… ale ta by taktně měla odmítnout.

Na lidi běžně nemluvím, nepotřebuji… ale ráda prohodím pár slov „v nějaký tý situaci“ kdy se to hodí a mám ráda, když už se lidé setkají pohledem a pousmějí se na sebe. A to jsem těžkej introvert.

Příspěvek upraven 21.10.21 v 00:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
21.10.21 00:25

Za me ano. Nemam problem si na ulici nebo v MHD popovidat se sympatickym clovekem - muzem ci zenou jakehokoliv veku. Nekolikrat se mi stalo, ze me tak muz pozval na kavu. Ja tedy vzdy odmitla, protoze jsem za cely zivot mela pouze jeden vztah. Ale nebyt zadana, tak proc ne. A teda ze zadana zena da muzi tel. cislo, je mi proti srsti. Pokud to neni vyse zmineny pripad urputneho jedince.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
21.10.21 00:29

Jen dodam, ze lepsi nez rovnou pozvat na kavu, mi prijde zahajit rozhovor na nejake vhodne tema. Po par minutach uz je poznat, jestli je mi clovek sympaticky. Pak uz je mozne zkusit to pozvani na kavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6943
21.10.21 06:00
@Marega10 píše:
Ahoj, chtěl bych tu otevřít další diskuzi na oslovování a seznamování na ulici. Zajímá mě, zda to ženy potěší či nikoli. Jsem trochu totiž nejisty, jelikož jsem slyšel ženy, které takový muži, co osloví, velice okouzlí, že mají odvahu. Pak jsem, ale také slyšel názor žen, které toto nemají rády a odpuzuje je to. Sám jsem 2× oslovil random slečny ale obě mi daly na sebe kontakt ale byly zadané, což je další věc proč to delaji. Je mi 28, jsem z Prahy takže tu výběr je. Spíš mám asi problem s odmítnutím, nebo spis jakým stylem to odmítnutí přijde. Zároveň me zajímá názor chlapů, co jim kdy ženy na oslovení řekly, pokud tak učinili. Nebaví mě už Tinder apod., kde slecny chtěly jen sex :,( :lol: :lol: díky!

Já na to čekám :mrgreen:. Vážně. Obdivuji tu odvahu, ale prijde mi snazší oslovit kohokoliv třeba ve ve frontě u pokladny.. Nicméně to oslovení musí zaujmout, ideálně o něčem kkonkrétním. Dotaz na cestu atd. Ale spíš bych si vzala kontakt já a ozvala se než abych dala číslo své. Asi bych neměla problé jít na kafe hned, kdybych měla čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
21.10.21 06:16

Za mě ne. Tohle se mi stávalo jen v zahraničí a v Praze a většinou to byla jen stvoření jiné barvy, toužící zřejmě po zelené kartě, či stejně barevná stvoření nabízející značnou odměnu za jisté radovánky. Z principu odmítám i chodníkové „charity“ raději pošlu peníze přes oficiální web, nějaké prověřené charity, než si kupovat klíčenku či sušenku. V zahraničí pravidelně slečna dávala květiny do ruky, jak nám to sluší a jak je to pro nás zdarma a pak chodila a loudila peníze. Kvítí jsem ji pěkně vrátila. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat