Osmileté gymnázium Budějovická x Opatov

4235
27.4.16 08:36

Osmileté gymnázium Budějovická x Opatov

Ahoj, řešíme problém. Dcera dělala přijímačky na tato gymnázia a nečekaně se dostala na obě. Teď máme dilema kam by měla nastoupit. Potřebovala bych informace, zkušenosti z obou. Jací jsou učitelé, kolektiv, kvalita výuky a pod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27.4.16 08:54

Slyšela jsem, že je to z bláta do louže. Ale asi bych volila to, které je blíž. Případně to, kam půjde kamarádka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4235
27.4.16 09:03

Kamarádka se dostala též na oba, takže to nám moc nepomůže. Právě, že čtu různý diskuze a názory jsou dost rozporuplný. Tak hledám osobní zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.16 09:19

Synovec chodil na Opatov, (celá rodina učitelů to vybírala, měl to blízko) a žádná sláva to nakonec nebyla. Už je to sice pár let, a přestože jsem z Jižního města, tak jsem ta své děti nehlásila. Ani na tu Budějárnu. Tam jsem taky neslyšela zrovna příznivé ohlasy od spolužáků mých dětí, co tam šli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
28.4.16 13:49

No to zírám, Opatov neznám, ale dřív byla Budějovická celkem vyhlášený gympl. No už je to pár let teda… A který je teda momentálně dobrý 8letý gympl v Praze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9887
28.4.16 14:16

Já slýchám na Budějárnu pořád dost dobré reference (ovšem zprávy z první ruky nemám).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9060
8.2.20 23:32

Zkusím obnovit diskuzi - nějaké dobré či špatné reference na tato dvě gymnázia?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat