Osmileté gymnázium Kutná Hora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenk
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 30.10.14 12:10
Osmileté gymnázium Kutná Hora

Zdravím. Dcera chce na osmileté gymnázium. V Kutné Hoře jsou dvě, církevní a Ortenovo. Nemáte prosím někdo srovnání?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.15 14:57

Ahoj, já osobně jdu už na 4 leté gymnázium a rozhoduji se mezi Kolínem a Horou. Na osmileté bych dceru spíše umístila na Ortena, vzhledem k vybavenosti a náročnosti školy - pokud se dcera chce učit a něco dokázat, spíše bych jí dala na Ortena. Církevní gymnázium je církevní - měla jsem tu čest je navštívit behem roku, asi před 3 roky na jimi pořádané (spíše zde probíhalo okresní kolo, ale už si to moc nevybavuji) olympiádě. V každé třídě kříž nad učitelem, třídy ponuré, okolo samé jeptišky… Mně osobně se tato škola moc nelíbila, ale je to jen moje reakce. Je také důležité, jestli máte víru v Boha (na církeváku velké plus) a jak se k této víře stavíte celkově. Ať si dcera vybere dobře! :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.15 21:04

Máte někdo zkušenost s církevním gymnáziem v Kutné Hoře?

lenk
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 03.08.15 21:29

Kamarádky, které tam mají děti si ho dost chválí.

lenk
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 03.08.15 21:30

Jednou za rok tam mají den otevřených dveří, myslím v listopadu, bude to na stránkách.

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 04.08.15 17:48

@lenk dívala jsem se na web a loni škola přešla pod biskupství v HK, předtím ho měli na starosti Voršilky. Změnilo se tam něco? Proč si ho kamarádka chválí?

lenk
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 04.08.15 18:35

@Eveelin pokud vím, tak tam dříve učily i jeptišky a teď už neučí.
Kamarádka říká, že se jí líbí, že se děti ve škole učí, na rozdíl od druhého gymplu v kh, kde mají pořád výměnné pobyty, projekty, výlety a exkurze. tady to samo mají taky, ale ne tak často. a hlavně jejich syn je tam spokojený. Kamarádky dcera co tam chodí se prý srovnala chováním, ale to nevím jestli je zásluha školy.

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 04.08.15 18:44

@lenk děkuji ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >