Osmý týden, jak to bylo u Vás a co pomohlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 16:34
Osmý týden, jak to bylo u Vás a co pomohlo

Ahoj, dneska jsme začli osmí týden a tedy vcelku trpím a to hlavně nevolnostmi, je to druhé mimčo, u prvního jsem taky zvracela, ale až později, zvracím několikrát denně o rána do večera a kolikrát i pití, když mi nesedne…co mě tedy více znepokojuje je pobolívání, popichování v podbříšku, není to nic, co by se nedalo vydržet, ale všude čtu, že holky mají bolesti jako při MS, tohle je uplně jiné, prostě mi tam spíše rýpe a převážně na pravé straně podbříšku…no a ted jsem se vzbudila s maličkou po odpoledním spánku a hlavu mám jako střep 8o tak co těhulky, maminky, jak to bylo u Vás a co pomáhalo na zmírnění? a bolesti, znáte?.)

Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 16:44
@Anonymní píše:
Ahoj, dneska jsme začli osmí týden a tedy vcelku trpím a to hlavně nevolnostmi, je to druhé mimčo, u prvního jsem taky zvracela, ale až později, zvracím několikrát denně o rána do večera a kolikrát i pití, když mi nesedne…co mě tedy více znepokojuje je pobolívání, popichování v podbříšku, není to nic, co by se nedalo vydržet, ale všude čtu, že holky mají bolesti jako při MS, tohle je uplně jiné, prostě mi tam spíše rýpe a převážně na pravé straně podbříšku…no a ted jsem se vzbudila s maličkou po odpoledním spánku a hlavu mám jako střep 8o tak co těhulky, maminky, jak to bylo u Vás a co pomáhalo na zmírnění? a bolesti, znáte?.)

jo v tomhle tt mi to taky zacalo a nenavidela jsem aspik kterej teda normalne nemusim ale proste jen pomysleni na nejakej aspikovej dort a uz jsem malem :poblion: ja jsem nikdy nezvracela me jen desne bylo na :poblion: maso uz jsem prëstala davat a na zvraceni mi bylo a hlava zacala bolet a pomohla mi na to coca cola a ty tehulizatka mno jako bylo to lepsi ale nevyresilo to muj stav ale pro mimco cokoliv :kytka: pichalo me taky v podbrisku ale to k tomu patri a u obou tehu jsem je mela stejny :P

Malli
Nováček 5 příspěvků 05.11.14 16:45

Ahoj, akorát začínám 9 týden a prožívám uplně to samé. I ty bolesti na pravé straně. Byla jsem včera na kontrole a podle dr. Je vše ok.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 05.11.14 16:52

Zvracela jsem až do konce pátého měsíce několikrát denně, i v noci mě to budilo, a některé dny jsem se nemohla ani hýbat, jak jsem měla břicho namožené z těch křečí a obracení. Nemůžeš to mít z toho?
Jinak chvilkově zabírala coca-cola (ta originál plnotučná) a zázvorový lízátka, ale když jsem za měsíc shodila pět kilo a nemohla už skoro ani čistou vodu, předepsal mi gynekolog čípky Torecan a až ty doopravdy zafungovaly. Byla jsem na nich cca dva týdny, pak už nebyly potřeba.

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 05.11.14 16:54

Ja v sebe neudrzala ani soletky a vyvracala som aj nesladeny caj. Moja mama vraj mala so mnou to iste, chvilu jej davali pilulky, ale vyvratila aj tie, tak sla k porodu sucha jak pes. Spravila sa potom ked kojila. Ja teda nie :think:

Malli
Nováček 5 příspěvků 05.11.14 16:55

Taky mi pomáhá trocha coca coly, když je mi nejhůř.

karlle
Kelišová 6220 příspěvků 05.11.14 16:58
@Anonymní píše:

mě pomohly homeopatika sepia officinalis 15ch 5granulí 3×denně a cocculine při obtížích :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 17:04

Torecan mi předepsal dr v pondělí na prohlídce, ale já si dám čípek a jsem odrovnaná, že bych spala jako medvěd a jelikož mám ještě 19 m holčičku, tak si ho vezmu nepravidelně večer, abych nemusela i v noci běhat, ale jinak zatím nepoužívám, třeba bude ještě hůř :) uvidíme, ale co bychom pro ty drobečky nevytrpěly :srdce: :srdce:

mrs.gendy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 17:06

Kazdou nevolnost jsem rozdejchavala. Zvracela jsem cca jen trikrat a pila jsem studenou kolu brckem. Ale uz jen pri pomysleni na tyhle stavy je mi :poblion:…soucitim s tebou zakladatelko
pro me to bylo jako nekoncici kocovina. Ale do ty doby nez jsem si udelala t test, tak zadny nevolnosti :mrgreen:

Natálka26
Kelišová 5694 příspěvků 05.11.14 17:55

Celý první a z půlky i druhy těhotenství jsem přežila jen a pouze na Cole 1-2 flašky denně nebyl problém.

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 05.11.14 18:49

Musim říct, že já trpěla na nevolnosti od 13tt do 7 měsíce, zvracela jsem denně několikrát. Do toho 13tt jsem měla bolesti v podbříšku, něco jako bolesti menstruační, pak jako zaražený prdy, pak to tahalo..bylo to hrozný těhotenství, ale na druhou stranu vše bylo v pořádku!! já bych neplašila

na zmírnění mi nepomohlo nic

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >