Osoba pečující o dítě do 7 let - proplacení kurzu UP

74
14.12.20 20:51

Osoba pečující o dítě do 7 let - proplacení kurzu UP

Zdravim všechny,

Jsem doma s dětmi 3 roky a 4 měsíce, ale jsem vedena jako osoba pečující o dítě do 7 let, z důvodu, ze manžel pracuje v AT a na tady neměla smlouvu na dobu určitou.
Chtela bych si udělat kurz kosmeticky. Je možné, aby mi to proplatí úřad práce? Má s tím někdo zkušenosti?
Stavime domek a chtela bych si tam otevřít vlastní salon, tak zjišťuji možnosti.

Predem Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7949
14.12.20 20:53

@DelVé pochybuju, musíte být v evidenci minimálně. Takto holt musíte absolvovat za svoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6020
14.12.20 20:57

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21055
14.12.20 20:57

No musela bys na tom UP byt nahlasena, jinak tezko. To by pak mohli davat kurzy zadarmo kazdemu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
14.12.20 21:01

Nemam problém se tam nahlásit.
Vím o mamince, které připlatili kurz na materske i s vybavením 🤔
Tak mě zajímalo, jak je to s tou péči o sítě, jestli někdo má zkusenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7949
14.12.20 21:04
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
14.12.20 21:06

@Cenarius Proplati to jen tem, kteri jdou z UP a zakladaji zivnost, je to podpora do zacatku, je na to rozpocet snad 150 000 nebo kolik, uz nevim a jediny co, tak vam muzou prijit na kontrolu po dobu 1 roku, jestli veci uzivate k praci. Ale proplatí jen věci jako je stul, lehatko, poličky apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21055
14.12.20 21:07

@DelVé ale jak se tam nahlasis, budou te zvat na schůzky, posilat na pohovory. S tim taky počítáš? Navic teda maj dalsi podminky, stupen vzdelani, to ze v tvem oboru je treba malo prace apod… https://www.uradprace.cz/rekvalifikace-1

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat