Osobní bankrot a prodej pozemku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 10:55
Osobní bankrot a prodej pozemku

Dobrý den, prosím o zachování anonymity. Nerada bych aby se někdo dozvěděl, že řeším jeho případ na netu.

Chtěla bych vysvětlit jeden krok. Rodiný příslušník tvrdí, že si požádá o osobní bankrot (nevím, zda už to má předschváleno, nebo o tom jen mluví). Dotyčný je majitelem pozemku. Údajně pozemek přepíše na dceru, a pak požádá. A já se ptám. Je toto vůbec možné? Jako logický krok by mi přišlo prodat pozemek a uhradit z toho dluhy. Copak nikdo nezkoumá, jestli se člověk žádající o něco takového nahonem nezbavil majetku? Je věc zmíněná výše vůbec možná? Nebo se jedná o Barona Prášila? :)

Děkuji za objasnění.

Reakce:
Slečna Ferka
Extra třída :D 10271 příspěvků 03.11.14 10:59

Tam jde o to, jak moc je zadlužený. Pokud na něj už například někdo podal exekuci, tak nejspíš na pozemku bude plomba a převést to nepůjde.

Další věc je, že pokud vyhlásí bankrot a někdo bude mít podezření, že se majetku zbavoval účelově, může to napadnout. (Aspoň tak to bylo před pár lety.)

EDIT: Pokud o bankrot žádal, měl by tam mít pozemek už uvedený, takže tam by to asi už nešlo.

Bronny
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 03.11.14 13:27

Určitě to nezle! :)
To Vám mohu garantovat.
Mám kancelář v Č. Budějovicích a denně mám bezplatné konzultace na téma oddlužení (insolvence) popřípadě jiné varianty a cesty, jak se dostat z dluhů. Pokud byste stáli o konzultaci. Klidně zavolejte (602 695 505)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >