Osobní váha Emos PT-718

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BigGold7
Kecalka 119 příspěvků 4 inzeráty 07.02.19 16:35
osobní váha Emos PT-718

Dobrý den, ráda bych si pořídila novou osobní váhu (jako motivace pro hubnutí po porodu) :) Doma mám teď osobní váhu z Lidlu, která váží nepřesně. :zed: Když si na váhu stoupnu 3× za sebou, pokaždé se ukáže jiná hodnota v rozsahu plus minus půl kila. :nevim: Dříve jsem u rodičů měla váhu AEG, která vážila pořád stejně, ale daný typ se už nevyrábí.
Vyhlídla jsem na internetu váhu Emos PT-718, máte ji někdo doma? Váží přesně? Nebo i u této váhy lítají hodnoty? Navíc podle dTestu by snad měla být dobrou koupí. Prosím vaše zkušenosti. dík :mavam:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >