Ospen a zabarvene zoubky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 19.12.16 03:58
Ospen a zabarvene zoubky

Dobrý den,
mela bych dotaz - syn mel koncem leta anginu a dostal sirup ospen. Ovšem po nem mu zustaly nepekne zabarvene zoubky. Ted uz je to lepsi, ale u dasni ke to zabarveni stale videt, ackoliv cistime, co to jde.
Pred měsícem mela anginu dcerka a ma totez. Pred tim mela zoubky pekne bile, ted hnedo-zlute.
Setkala jste se s tim nektera? Zmizi to casem?

Reakce:

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 19.12.16 05:30

Taky jsme měli, dost me to mrzelo.. Ovsem po case ani vzpomínka, trvalo to asi mesic, dva :)

Betkaa1975
Kecalka 357 příspěvků 19.12.16 06:37

Jj, dcerka to taky měla, časem to zmizí.

ivašot.
Kelišová 6602 příspěvků 19.12.16 06:51

Taky jsem to u dětí zažila, jednou to viděla i zubařka a říkala, že se to stává. Dceři zuby profesionálně vyčistila a zmizlo to. Říkala, že to není ani tak zabarvení jako těžko vyčistitelný povlak.

Pipet
Generální žvanilka 24116 příspěvků 19.12.16 06:53

Já to tenkrát vydrhla ultrasoft Curaprox kartáčkem a dětskou Elmex pastou.
Jiná kombinace nepomohla. :nevim:

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 19.12.16 08:28

U syna prave uz uplynulo nekolik mesicu a proste na horni casti zoubku smerem u dasni to drží a drzi. Ptala jsem se i zubare, ten o tom pry tedy neslysel, ale ze pokud to nezmizi, tak by mu to profesionalne vycistil.
Ale tak nejak se obavam, ze synek tomu nebude prilis naklonen :zed: :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >