OSPOD Praha 5 - zkušenosti?

Anonymní
21.5.18 09:15

OSPOD Praha 5 - zkušenosti?

Zdravím, čeká mě nepříjemná životní etapa a budu nejspíš potřebovat OSPOD na P5 - chci odejít od otce dítěte pro vytrvalé psychické týrání. Máte z tohoto OSPODu někdo, prosím, zkušenosti s pracovnicemi? Mohl by mi někdo některou doporučit (nebo naopak mě třeba varovat?). S nervama jsem na tom nedobře a potřebuji teď dost citlivý přístup, tak bych nepadla na nějakou ráznou paní úřednici. Mám trochu i obavy, aby se to nakonec celé neobrátilo proti mě, že jsem to vlastně „doma“ nezvládla…
Díky za případné tipy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35461
21.5.18 10:29

Ahoj, mrzí mě, čím procházíš. Zkušenost s tímto konkrétním ospodem nemám, na nějaké dobré rady, jak postupovat, se zkus zeptat v těchto poradnách: Psychologická pro maminky a pro maminky v tísni .
Z osobní zkušenosti bych doporučila velmi rychle se zocelit, protože tě nikdo moc šetřit nebude a nebude na tebe brát ohledy. Je to smutné, ale kolikrát nejednají úřady ve prospěch dětí a chudery mamky, které si někdy prožily svoje, tak jim ještě přidají. Přeji pevné nervy. V případě, že bys to psychicky nezvládala, vezmi si na jednání na ospod s sebou nějakou blízkou osobu, která tě podpoří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama