OSPODačky - rizikové těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 19:38
OSPODačky-rizikové těhotenství?

Ahoj, omlouvam se za anonym. Chtela jsem se zeptat na Vase zkusenosti v tehotenstvi. Nechal Vas lekar na rizikovem pripadne na neschopence s ohledem na rizikovou praci, kterou vykonavate? Mam za sebou jeden potrat a proto jsem ted vice opatrna. Dekuji za postrehy

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kacenka1987
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 02.10.14 19:42

Jestli jsi jednou potratila, jsem si jistá, že Tě lékař pošle ihned na PN. Možná si někdo rýpne, ale když kterákoliv žena požádá o PN „většinou“ ji dostane, ikdyž k tomu nemá důvod, poněvadž těhotensví není nemoc, ale není to žádná sranda ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 02.10.14 19:43

Nějak mi nenapadá, v čem je práce na ospodu tak riziková 8o jeden potrat nic neznamená, nestresovala bych se, bude to v pohodě ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 02.10.14 19:43
@Kacenka1987 píše:
Jestli jsi jednou potratila, jsem si jistá, že Tě lékař pošle ihned na PN. Možná si někdo rýpne, ale když kterákoliv žena požádá o PN „většinou“ ji dostane, ikdyž k tomu nemá důvod, poněvadž těhotensví není nemoc, ale není to žádná sranda ;)

nedostane.. já požádala a nebyl důvod, i když potratů mám za sebou víc než dost. Pokud není známá příčina, tak není důvod hned dávat nemocenskou :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 19:49

Ahoj, mě ji nabídl lékař, rozhodnutí nechal na mě, jak se cítím. Chodila jsem až do mateřské.

KackaDoup

@martina.se to je takove klise, jeden potrat nic nezmanena,,,aale co kdyz po nem prijde dalsi..to si mam rikat ze dva potraty nic neznamenaji :mrgreen: ja tyhle vety nemam rada ;) protoze TO nemuzeme vedet…

Anonymní

@martina.se Mozna,kdybys tu praci delala, pochopila bys.To neni jen o rozvodech, ale i fetacich, alkoholicich a psychiatricky nemocnych a ne vzdy muze policie asistovat.Kdo nezazil, nepochopi. Kolegyne mela treba svrab-nemoc z povolani

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 65073 příspěvků 02.10.14 19:52
@Anonymní píše:
@martina.se Mozna,kdybys tu praci delala, pochopila bys.To neni jen o rozvodech, ale i fetacich, alkoholicich a psychiatricky nemocnych a ne vzdy muze policie asistovat.Kdo nezazil, nepochopi. Kolegyne mela treba svrab-nemoc z povolani

Ale stejně to není důvod pro nemocenskou… pokud se jedná o práci pro těhotné zakázanou, tak je starostí a POVINNOSTÍ zaměstnavatele přeřadit ji na nějakou vhodnou a kdo jiný by měl dodržovat zákony, než státní správa.

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 02.10.14 19:53

A v jakém případě si myslíte že je neschopenka na místě, teda nemyslím kvůli zdraví, ale právě kvůli práci?

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 65073 příspěvků 02.10.14 19:54
@Zupa píše:
A v jakém případě si myslíte že je neschopenka na místě, teda nemyslím kvůli zdraví, ale právě kvůli práci?

V žádném.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 02.10.14 19:56
T
@Anonymní píše:

ale tohle je i jinde. POžádej o to, aby ses takových šetření neúčastnila, na to máš nárok. Netřeba jít hned marodit.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 02.10.14 19:57
@Zupa píše:
A v jakém případě si myslíte že je neschopenka na místě, teda nemyslím kvůli zdraví, ale právě kvůli práci?

práce s chemikáliemi, rizikové pracoviště ala nemocnice, ústavy mentálně postižených, práce v těžkém provozu.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 02.10.14 19:58
@KackaDoup píše:
@martina.se to je takove klise, jeden potrat nic nezmanena,,,aale co kdyz po nem prijde dalsi..to si mam rikat ze dva potraty nic neznamenaji :mrgreen: ja tyhle vety nemam rada ;) protoze TO nemuzeme vedet…

já to prožila.. i tak nemám pocit, že by to bylo jen klišé.. prostě jeden potrat nic neznamená, zažije ho většina žen - i když o něm ani nemusí vědět.. :think:

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 02.10.14 19:58
@Zupa píše:

ségře ji nabízeli dělala chemika v provozu

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 02.10.14 19:59

@j.a.n.i1 A co když jsi OSVČ a máš práci při které prostě být těhotná nemůžeš?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >