Ostrá bodavá bolest při ms vystřelující do konečníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 06:22
Ostra bodavá bolest pri ms vystrelujici do konecniku

Ahoj chtela bych poprosit o radu jestli nekdo mel podobny problem. Pred 3 dny se dostavila ms po 14 dennim zpozdeni myslela jsem si ze slo o tehu ale bohuzel ms prisla :( neni teda vubec silna ale za to mam hrozne bolesti ktere jsem nikdy nemela. V intervalem uz 3 den prichazi bodava bolest podbrisku ktera prechazi az do konecniku. Bolest je opravdu ostra. Nemate s tim nektera zkusenost? Muze to byt neco vaznejsiho nebo proste hodne bolestiva ms? Jak rikam tohle je poprve co takove bolesti mam. Samozrejme planuji jit k dr. Jen se chci zeptat na vase zkusenosti. Dekuji

Reakce:
Annabela11
Závislačka 3924 příspěvků 12.01.19 06:49
@Anonymní píše:
Ahoj chtela bych poprosit o radu jestli nekdo mel podobny problem. Pred 3 dny se dostavila ms po 14 dennim zpozdeni myslela jsem si ze slo o tehu ale bohuzel ms prisla :( neni teda vubec silna ale za to mam hrozne bolesti ktere jsem nikdy nemela. V intervalem uz 3 den prichazi bodava bolest podbrisku ktera prechazi az do konecniku. Bolest je opravdu ostra. Nemate s tim nektera zkusenost? Muze to byt neco vaznejsiho nebo proste hodne bolestiva ms? Jak rikam tohle je poprve co takove bolesti mam. Samozrejme planuji jit k dr. Jen se chci zeptat na vase zkusenosti. Dekuji

Taky to občas mám sestra taky…

rubeola
Stálice 80 příspěvků 12.01.19 06:51

Mám to někdy taky..až mě ta bolest zvedá na špičky. Proč ji mám nevím, ale je to jen občas a chvilku, takže to neřeším :blush: :wink:

Šema
Echt Kelišová 9201 příspěvků 12.01.19 07:45

Ahojky.
Přesně tohle mám taky a teda bohužel i mimo ms. Mám to už 3 měsíce a jsem z toho víc než zoufalá. Ve středu jsem byla u nového Gyndr, protože ta moje bývala nedělala utz a prostě celkově nespokojenost. Udělal mi teda vyšetření včetně ultrazvuku a řekl mi, že mám kolem vaječníku křečové žíly. Že to je prakticky běžný stav po porodech a že by bolesti to můžou dělat a ještě teda bonus zakloněna děloha. :potlesk: :nevim: :zed: Takže toť moje zkušenost :roll: Držím palečky at to zase přejde :srdce:

A zrovna včera jsem mluvila o ms s kamarádkou a ona říkala že ted taky dostala ms o 14dní dýl a že taky bolesti, tak jestli to je k tomu že se to opozdilo? I to by mohlo být možné :hug:

Příspěvek upraven 12.01.19 v 07:52

Šema
Echt Kelišová 9201 příspěvků 12.01.19 07:49
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 08:25

Dekuju moc za vase reakce a rady ;)

Šema
Echt Kelišová 9201 příspěvků 12.01.19 08:27
@Anonymní píše:
Dekuju moc za vase reakce a rady ;)
:kytka: :kytka: :kytka: :kytka:
Serpentini