Ostrá bodavá bolest v podbřišku

13761
7.1.20 20:05

Ostrá bodavá bolest v podbřišku

Ahoj všem,
Jsem týden po ovulaci a celý den mě otravuje bodavá náhlá bolest v podbřišku. Poradíte co s tím? Studený obklad, teplý? Co pomůže? Děkuji
Je to opravdu nepříjemné, dnes jsem mluvila a pak přišla bolest a já se zlomila v pase a vyděsila přítomné :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.1.20 20:34

Teplý obklad a jít k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1355
7.1.20 21:08

Mě to dost podobně bolelo, když se mi zahnizďovalo mimi. U zahnízďování je tahle bolest běžná. Většinou do tří dnů přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13761
9.1.20 15:12

Mám to stále, zrovna jsem měla preventivku, lékař nic nenašel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1355
9.1.20 20:32

@jizvíková Tak to už nevím, kdy by to měl jiný odhalit než doktor. Co Ti doporučil??? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13761
10.1.20 15:43
@Pajik 76 píše:
@jizvíková Tak to už nevím, kdy by to měl jiný odhalit než doktor. Co Ti doporučil??? :think:

Nic, že tam nic nevidí, ovulace byla, sliznice normální..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1355
10.1.20 16:02

No pokud by tě to obtěžovalo dál, tak vezmi tu zprávu od gynekologa a dojdi k praktikovi, aby Ti dal žádanku na další vyšetření u odborníka. Aby se nic nezanedbalo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 09:16

Mam podobné, někdy stavy že mám problém ujít i pár metrů nebo aj jít na malou. Je to děs. Nejhorší je když sem v práci. Dělám ve skladu s potravinami a vychystavam objednávky ho hospod a do obchodu. Někdy je to psycho tahat se s těžkými beckama piva. :( Preventivní mám mít v pondělí a jako počítám že mi Dr řekne že je to v pořádku a normální. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama