Ostrá bolest hlavy konec 13tt

535
28.8.11 15:18

Ostrá bolest hlavy konec 13tt

Ahoj holky, potřebovala bych trošku uklidnit. Od páteční noci mě chvílema dost bolí hlava je to taková bodavá několikavteřinová blest kousek nad uchem. Na to aby to bylo ucho je to ale podle mého vysoko. Máte s tím někdo zkušenosti? Občas mě bolí a motá hlava když jsou prudké změny počasí (mám nízký tlak). To je ale úplně jiná bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.8.11 15:26
Aknel2 píše:
Ahoj holky, potřebovala bych trošku uklidnit. Od páteční noci mě chvílema dost bolí hlava je to taková bodavá několikavteřinová blest kousek nad uchem. Na to aby to bylo ucho je to ale podle mého vysoko. Máte s tím někdo zkušenosti? Občas mě bolí a motá hlava když jsou prudké změny počasí (mám nízký tlak). To je ale úplně jiná bolest.

Ahojky. Já to měla v těhotenství taky. Nemohla jsem vůbec na světlo jak mě hlava bolela :zed: Řikala jsem to doktorovi na gyndě a řekl, že je to normální. Trpí tím prý skoro každá ženská. Řekl hodně pít, hodně spát a žádné léky jako je ibuprofen atd, jen paralen a ten mi stejně nepomohl. Řešila jsem to tak, že jsem se zavřela v pokoji, zatáhla závěsy a nevylejzala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
28.8.11 15:28

já to mám v těhu taky. jednou to bylo tak strašný že jsem slupla půlku paralenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
535
28.8.11 15:33

Holky dík za uklidnění. Je pravda, že jak byly teď ty šílený vedra, nebyla jsem schopná vydržet venku ani pár minut. Hlava mě ale začala bolet až v pátek v noci. V tejdnu se chystám k obvoďákovi na preventivní prohlídku kterou po mě chce na gyndě. Raději se o tom zmíním, ale doufám, že to opravdu bude jen tím sluníčkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.8.11 15:36
Aknel2 píše:
Holky dík za uklidnění. Je pravda, že jak byly teď ty šílený vedra, nebyla jsem schopná vydržet venku ani pár minut. Hlava mě ale začala bolet až v pátek v noci. V tejdnu se chystám k obvoďákovi na preventivní prohlídku kterou po mě chce na gyndě. Raději se o tom zmíním, ale doufám, že to opravdu bude jen tím sluníčkem.

No to horko bylo hrozný… hlavně hodně pij. Doktorovi to řekni, ale bude to určitě v pohodě! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2182
28.8.11 18:57

ahoj, myslim ze obcasna bolest hlavy v tehu je normalni, taky se mi to parkrat stalo, a to me hlava nikdy!!! nebolela, dokonce ani po divoke party :-D Ale uz jsem si zvykla, ze v tehu boli jednou to a podruhe zas tamto, takze bud v klidu :wink: Paralen nebo modry panadol si muzes vzit :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639
28.8.11 19:07

třeba jsi přehrátá, zkus si dát na čelo studený obklad… Mě od pátku taky bolela hlava a přestalo to až když přišla bouřka. Přeju ať tě to brzy přejde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama