Ostrá bolest právé poloviny hlavy při rychlém vstávání

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
25
4.7.22 10:08

Ostrá bolest právé poloviny hlavy při rychlém vstávání

Dobrý den. V poslednich týdnech mám problém, že kdykoliv delší dobu sedím nebo ležím a pak trochu rychleji vstanu, prudkou bolesti mi začne pulzovat pravá polovina hlavy. Trvá to jen několik sekund a jakmile si zase sednu, přestane to. Nevíte někdo co by to mohlo být? Popř. vlastní zkušenosti? J

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41419
4.7.22 10:17
@Jirka098 píše:
Dobrý den. V poslednich týdnech mám problém, že kdykoliv delší dobu sedím nebo ležím a pak trochu rychleji vstanu, prudkou bolesti mi začne pulzovat pravá polovina hlavy. Trvá to jen několik sekund a jakmile si zase sednu, přestane to. Nevíte někdo co by to mohlo být? Popř. vlastní zkušenosti? J

už jsi tu psal, ne. Co takhle doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
4.7.22 10:18

@vokishka Psal, bez reakce tak zkouším znovu. Evidentně zbytečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
4.7.22 10:20

@vokishka Nez půjdu k doktorovi, chtěl jsem předběžně něco vědět. Což asi nemá smysl sem ohledně toho psát jak jsem zjistil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
4.7.22 10:40
@Jirka098 píše:
@vokishka Nez půjdu k doktorovi, chtěl jsem předběžně něco vědět. Což asi nemá smysl sem ohledně toho psát jak jsem zjistil

když tohle není odborná lékařská poradna co funguje 24/7 a ještě zdarma

můžeš mít nádor na mozku, můžeš mít mrtvici, můžeš mít zaražený prdy, můžou být skvrny na Slunci, můžeš mít skříplý nerv…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
4.7.22 10:52
@annlady píše:
když tohle není odborná lékařská poradna co funguje 24/7 a ještě zdarmamůžeš mít nádor na mozku, můžeš mít mrtvici, můžeš mít zaražený prdy, můžou být skvrny na Slunci, můžeš mít skříplý nerv…

@annlady však jak píšu. Už jsem to zjistil že tady se kloudné odpovědi nedočkám. Vím že tady to není správný místo ale za zkoušku to vždycky stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2377
4.7.22 11:03

Krční páteř?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
4.7.22 11:14

Něco podobného jsme měla před lety, jen s tím rozdílem že mě bolelo čelo u hranice vlasů. Byl to zánět dutin, který se začal řešit dost pozdě a léčba byla složitější. Kdybych šla k doktoru hned v začátku, tak stačilo jedno balení antibiotik.
Také tedy doporučuji lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
4.7.22 12:18

@Markéta188 Může bejt ale s krční páteří problémy nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
4.7.22 12:19

@Gracetheworld dobře díky. K doktorovi půjdu co nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat