Ostrá bolest u vaječníku 14tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bedrunka01
Závislačka 3827 příspěvků 08.11.14 08:18
Ostrá bolest u vaječníku 14tt

Ahoj holky, jsem ve 14. týdnu a od včerejšího večera mě bolí přibližně v oblasti levého vaječníku. Bolest je ostrá a ohraničená, bolí to při každém pohybu, ale i v klidu, nejhorší při zakašlání. Je to takový pocit, jakobych tam něco měla, nějaký šutr a mělo mi to roztrhnout břicho. Měla jsem od včerejška hromadu hořčíku, střeva to taky nejsou, zkoušela jsem teplou vanu, nic nepomohlo. Měla jste to tak některá. Vím, že se ta vše roztahuje, ale čekala bych nějakou táhlou bolest.

Reakce:
baibr
Stálice 70 příspěvků 08.11.14 08:33

Ahoj může to být i roztahováni jak uvádíš, ale raději bych s tim zašla k doktorovi. Já měla takovou bolest taky ve 12 tt a našli mi tam hematom. Za to že si tam zajdeš nic nedáš a budeš klidnější.

Verun83
Echt Kelišová 9325 příspěvků 33 inzerátů 08.11.14 09:23

Jednu dobu me takova bolest taky chytala, a jsem v poradku. Bylo to taky napravo. Myslim, ze je to ok. Vzdycky jsem si to tam zmackla a schoulila se.

janus1
Nováček 1 příspěvek 09.11.14 13:06

Taky se to u mě občas objevovalo. Ze začátku hlavně v období, kdy bych měla normálně mít menstruaci. Pak i při prudším pohybu, když jsem se zvedla se židle, kdy jsem se ohnula nebo udělala nějaký prudší pohyb. Doktorka ni nenašla, předepsala magnésium, ale stejně to občas cítím. Prý to může být od vazů, které se roztahují.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 46744 příspěvků 09.11.14 13:08

@karamellka u me to byla streva, jak vis, ze u Tebe ne? U me to bylo nejspise kvuli zpomalene peristaltice.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >