Ostrá bolest v horní části břicha 38tt

956
13.8.20 20:07

Ostrá bolest v horní části břicha 38tt

Ahoj/ dobry den. Jsem ve 38tt a uz nejakou dobu trpim na bolesti v prave horni casti brcha cca 7cm2. Jsou to ostre bolesti, prikladam to za vinu poloze miminka, ze me tam necim zurive tlaci, bolesti se ale stupnuji a dnes vecer mam pocit, ze vyletim z kuze. Kdyz si misto chladim a jsem uplne v klidu neboli to, nebo jen velmi mirne. Ma nektera z vas stejnou zkusenost? Sverim se na kontrole, ale vzhledem k te intenzite me napadlo jestli neco nezanedbavam, nebagatelizuju. Dekuji za odpovedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1131
13.8.20 20:18

Nechci tě děsit, ale v pravo bývají játra… Měříš si tlak?… A nejsi třeba víc unavená?… Jako že bolí břicho to vím… Ale jako ostrá bolest už je k zamyšlení… :think: a špatná játra v těhu nejsou dobré znamení… Ale říkám, že nechci děsit… Mě většinou bolí dole… Děložní vazy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1925
13.8.20 20:19

Pokud mam ve 38tt ostrou bolest bricha, jedu do porodnice. Nic vic nevymyslis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1127
13.8.20 20:22

Jela bych hned ráno na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4826
13.8.20 20:32

Zavolala bych hned do porodnice a poradila se. Přece jen si už 38tt, kdyby něco tak porod vyvolají, nebo cs, a bude to ok. Neriskuj nic zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13460
13.8.20 20:49

Ostrá bolest, která polevuje chlazením normálni není. Jela bych pro jistotu buď na pohotovost nebo hned ráno k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
13.8.20 21:06

Taky bych jela hned ráno k dr., lepší jet zbytečně než něco zanedbat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
13.8.20 21:16

Zkus si dát teplou sprchu a to místo si trochu prohřát. Pokud to poleví, mohli by to být poslíčci. Pokud by to nepolevovalo nebo se to zhoršovalo, také bych se přikláněla k brzké návštěvě doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
14.8.20 09:54

Ahoj, tak dnes jsem byla u dr. A je to koleno. Synek se rozhodl narust do obrich rozmeru a uz ted ma necele 4 000g a tim kolenem je tam zasprajcly. Moc dekuju vsem za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1131
14.8.20 16:07

@tkub tak to je super zpráva… :palec: a můžeš být alespoň klidnější… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu