Ostrá pravidelná bolest v pravém boku 26tt

Anonymní
25.1.20 11:40

Ostra pravidelna bolest v pravem boku 26tt

Holky prosimvas, nemam to poprve, zrejme tak po treti, ale pred tim to nebylo v takove mire. Od rana me zacalo strasne pichat - tlacit v pravem boku, je to velmi ostra a silna bolest pod zebry az do zad ktera trva 5-10 minut, je to tak bolestive ze se nemohu nadechnout a tecou mi slzy. Pak to ovsem povoli, zada me stale boli ale uz nejsem v kreci, za dalsich cca 20 minut to zacalo zase, jeste silneji. Ted me zase jen boli zada a lezim. Chce se mi pri tom zvracet. Bolest v boku je i na dotek. Co to muze byt? Byla jsem u doktroky v utery a vse bylo v poradku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3815
25.1.20 11:50

Slepak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
25.1.20 12:03

Slepak máš už venku? Asi bych jela na pohotovost když máš tak silný bolestí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2751
25.1.20 12:06

Zlucnik?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20753
25.1.20 12:20

Jela bych na pohotovost, může to být žlučníková kolika, ledviny nebo i ten slepák - nejpravděpodobněji žlučník - to chce prohlídku lékaře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
25.1.20 12:37

Pokud to bolí v pravém podžebří a jde to do zad, tak to bude pravděpodobně žlučník. Také mě chytl v těhotenství a po porodu šel ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.20 12:52

Uz je to uplne dobre, nemohli to byt poslicci? Nevim kde bych prisla k zlucniku :D

• Citovat
  • Nahlásit
20753
25.1.20 12:55

Poslíčci v 26 tt. těžko a ty nejsou jen v pravém boku, žlučník v těhotenství bolí docela často

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2751
25.1.20 13:06
@Anonymní píše:
Uz je to uplne dobre, nemohli to byt poslicci? Nevim kde bych prisla k zlucniku :D

Vsechno ti to tehotna deloha soupne nahoru a muze se to drazdit mechanicky treba v leze na boku, ani tam to kameni mit nemusis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
25.1.20 14:06
@Anonymní píše:
Uz je to uplne dobre, nemohli to byt poslicci? Nevim kde bych prisla k zlucniku :D
Úplně normálně. Já před těhotenstvím také neměla problémy a během těhotenství vlivem hormonů se mi začali ze žluči tvořit kameny a bylo to.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat