Ostrá vystřelující bolest u ucha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 22:00
Ostrá vystrelujici bolest u ucha

Zdravím
Už týden mám ostrou, vystrelujici bolest vedle levého ucha, občas vystreluje až do hlavy. Do toho mě bolí asi 5ti cm kolečko „vlasů“ na hlavě.
U dr i na ORL jsem byla, tam prý žádný problém není. Údajně to má spojitost s virózu.
Máte někdo podobné zkušenosti?

Chodím na rehabilitaci skrze krční páteř :nevim:

Reakce:
admin
Extra třída :D 11602 příspěvků 13.02.19 11:56

Zakladatelko, našla jsem ještě podobnou diskuzi Vystřelující bolest za uchem, opakovaně - snad tam najdete radu… a hlavně brzy úlevu.

Držím palce,
Monika

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 12:41

To jsem už četla, bohužel je to úplně jiny problém…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >